Emily in Paris
87/100 - 59×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

S03E05: Ooo La La Liste

S03E05: Ooo La La Liste

Emily se pokusí využít svůj vliv a dostat Sylvii do výběru osobností v časopise. Mindy náhodou narazí na starého kamaráda s dobrými konexemi a Alfie uspořádá večírek.

sk
21.12.2022
33 minut

Základní info:

Režie: Erin Ehrlich
Scénář: Robin Schiff

Hrají: Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), Lucien Laviscount (Alfie), Kevin Dias (Benoît), Søren Bregendal (Erik DeGroot), Paul Forman (Nicolas de Léon), Melia Kreiling (Sofia Sideris), Florian Cadiou (Raphaël), Kate Colebrook (Janine Dubois),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Emily snažila protlačit Sylvii do časopisu osobnosti a nakonec si vybrali Emily misto Sylvie, jinak jsem zvědav jestli Emily řekne Gabrielovi o tom co viděla ale Mindy ma pravdu že by tomu měla nech volny pruběh a nic nedělat a jsem zvědav jak to bude mit Mindy se svym přitelem a Nicolasem.

redaktor
22.3.2023 | 16:47:59

Stav titulků

Epizoda S03E10: Charade

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál rovněž sledovat.

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama