Emily in Paris
87/100 - 59×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

Gabriel

Gabriel

Emilyn soused a Camillin přítel, který se živí jako šéfkuchař.

Sezóny 3
2020 - 2022

Gabriel se narodil ve městě Brionne v Normandii do farmářské rodiny. Jeho rodina šetřila, aby měl Gabriel peníze na studium kuchařské školy v Paříži. Když ji vystudoval, získal v Paříži místo v restauraci Les Deux Compères, kde se později stal i šéfkuchařem. Gabrielovým snem je mít svou vlastní restauraci, na kterou si chce sám vydělat, kvůli čemuž odmítá peníze od rodiny své přítelkyně Camille. Ta i její rodina jeho rozhodnutí moc nerozumějí, což občas vyvolává trhliny v jejich vztahu.

Pochopení ale nalezne u své nové sousedky Emily, která se do města přistěhovala z USA. Ti dva si hned sednou a vzápětí navážou přátelství. Gabrielovi se sice Emily líbí, ale zároveň nechce ublížit své současné přítelkyni, kterou má rovněž rád.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ilona89

Je to kocour, fakt hezkej chlap. Doufám, že na konci všeho se dočkáme happyendu v podobě G&E ❤️

4.10.2023 | 23:20:19

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama