Emily in Paris
87/100 - 59×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

S03E04: Live From Paris, It’s Emily Cooper

S03E04: Live From Paris, It’s Emily Cooper

Emily si v Paříži hraje na turistku a získá brigádu, která pořádně otestuje její jazykové schopnosti. Camille si padne do oka s okouzlující umělkyní.

sk
21.12.2022
31 minut

Základní info:

Režie: Erin Ehrlich
Scénář: Sarah Choi

Hrají: Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), Lucien Laviscount (Alfie), Søren Bregendal (Erik DeGroot), Arnaud Binard (Laurent Grateau), Melia Kreiling (Sofia Sideris), Christophe Guybet (Gérard), Camille Japy (Louise), Anne Agbadou-Masson (Béatrice),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Emily postovala co děla protože neměla co na praci a nečekal jsem že bude dělat zaskok u Gabriela ale celkem se ji dařilo až na to že neumi moc francouzsky a nemělo chybu jak ji pak Sylvie přijala zpět a jinak jsem zvědav na Camille protože vypada že Sofia ma o ni zajem.

redaktor
22.3.2023 | 16:07:13

Stav titulků

Epizoda S03E10: Charade

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál rovněž sledovat.

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama