Emily in Paris
87/100 - 59×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

S03E03: Coo D’état

S03E03: Coo D’état

Pracovní podmínky se zhoršují a Sylvie musí nasadit všechno osobní kouzlo. Mindy zažije v zákulisí horké chvilky a Emily si konečně ujasní, co dál.

sk
21.12.2022
32 minut

Základní info:

Režie: Andrew Fleming
Scénář: Joe Murphy

Hrají: Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler), Kevin Dias (Benoît), Florian Cadiou (Raphaël), Margeaux Lampley (Pat), Matthew Géczy (Judd), Sharon Mann (Barry), Olivier Broche (Henri), Brigitte Barilley (Colette),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Sylvie byla fakt dobra jak pomoci Henriho donutila Emily a Madeline opustit budovu a pak se zpatky nastěhovat a musim řict že ten holub fakt neměl chybu a ještě Madeline s tim filtrem kočky byl taky dobry a jsem zvědav co bude Emily dělat ted.

redaktor
22.3.2023 | 15:29:03

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama