Emily in Paris
87/100 - 59×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

Sylvie Grateau

Sylvie Grateau

Přísná šefová marketingu v Savoiru.

Sezóny 3
2020 - 2022

Sylvie je šéfová marketingu v pařížské marketingové firmě Savoir, v němž pracuje už více než 10 let, a je tak nadřízenou zaměstnanců jako jsou Luc či Julien anebo nově příchozí Emily Cooper, která přijela z americké firmy Gilbert Group, jež Savoir odkoupila a Emily má vnést do firmy trochu amerického pohledu. Sylvie není z Emily a jejích názorů vůbec nadšená a pohrdá jí, a to i z toho důvodu, že Sylvie byla proti tomu, aby majitel Savoiru Paul Brossard firmu prodal. Ale už se tak stalo, nicméně to neznamená, že by měla být Sylvie k nové americké zaměstnankyni vlídná a sama si dokonce myslí, že to Emily v Savoiru pod jejím vedením nevydrží.

Před dvanácti lety získal Savoir nového klienta – Antoinea Lamberta s jeho firmou Maison Lavaux. Sylvie a Antoine se brzy na to romanticky sblížili a nadále udržují svůj poměr i přesto, že je Antoine ženatý s Catherine a Sylvie se s ní dokonce i přátelí. Jejich poměr má být tajný, ale spoustu lidí o něm ve skutečnosti ví. Sylvie by ale od svého vztahu s Antoinem chtěla víc, než dává najevo.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama