Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám)
83/100 - 32×

Famous in Love(Vzhůru ke hvězdám)

Obyčejná vysokoškolská studentka Paige se dokáže prosadit v hollywoodském trháku. Nejenom, že se teď musí naučit jinak žít, ale také jí budou dělat problémy i její herečtí kolegové, se kterými naváže vztah.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Bella Thorne (Paige Townsen), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Niki Koss (Alexis Glenn), Keith Powers (Jordan Wilder), Pepi Sonuga (Tangey Turner), Perrey Reeves (Nina Devon), Shawn Christian (Alan Mills), Tom Maden (Adam), Vanessa A. Williams (Ida Turner), Danielle Campbell (Harper Tate), Claudia Lee (Billy London-Schwartz), Sofia Carson (Sloane Silver),

Alexis Glenn

Alexis Glenn

Rainerova kamarádka a herečka, která se uchází o stejnou roli jako Paige.

Sezóny 2
2017 - 2018

Alexis se už od dětství přátelí s Rainerem. Oba jsou herci a ucházejí se o role ve filmu Locked. Ačkoliv Rainer má svou roli už jistou, Alexis ne. Uchází se o roli hlavní ženské představitelky August Roch. Tu však nakonec získá nový herecký objev Paige Townsen.

Nicméně, Alexis získá roli Augustiny sestry Maggie. Tyto postavy jsou si velmi blízké, avšak jejich herecké představitelky jsou rivalkami. Alexis na Paige žárlí a nemůže ji snést, což jí dává velmi najevo. Snaží se dokázat, že je ve všem mnohem lepší než Paige.

Alexis je ve skrytu duše bisexuálka. Má komplikovaný vztah s Rachel Davis, protože Alexis nechce s pravdou vyjít ven, zatímco Rachel ano. K tomu všemu najde Alexis zalíbení v Paigeiném kamarádovi Jakeovi, kterému pomáhá s prodejem jeho scénáře do Hollywoodu.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama