Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám)
83/100 - 32×

Famous in Love(Vzhůru ke hvězdám)

Obyčejná vysokoškolská studentka Paige se dokáže prosadit v hollywoodském trháku. Nejenom, že se teď musí naučit jinak žít, ale také jí budou dělat problémy i její herečtí kolegové, se kterými naváže vztah.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Bella Thorne (Paige Townsen), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Niki Koss (Alexis Glenn), Keith Powers (Jordan Wilder), Pepi Sonuga (Tangey Turner), Perrey Reeves (Nina Devon), Shawn Christian (Alan Mills), Tom Maden (Adam), Vanessa A. Williams (Ida Turner), Danielle Campbell (Harper Tate), Claudia Lee (Billy London-Schwartz), Sofia Carson (Sloane Silver),

S02E10: The Good, the Bad and the Crazy

S02E10: The Good, the Bad and the Crazy

V dramatickém finále druhé série se budoucnost všech nachází v nejistotě.

sk
30.5.2018
220 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lillys98

Celá série se nesla v takovém klidném čajíčkovém duchu..(až na pár vyjímek), ale finále 2. série se jim moc povedlo! (To samozřejmě celý seriál) :) Jen mám otázku, zda se už neví, jestli seriál ruší nebo bude prodloužen? :)

31.5.2018 | 21:05:45

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama