Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám)
83/100 - 32×

Famous in Love(Vzhůru ke hvězdám)

Obyčejná vysokoškolská studentka Paige se dokáže prosadit v hollywoodském trháku. Nejenom, že se teď musí naučit jinak žít, ale také jí budou dělat problémy i její herečtí kolegové, se kterými naváže vztah.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Bella Thorne (Paige Townsen), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Niki Koss (Alexis Glenn), Keith Powers (Jordan Wilder), Pepi Sonuga (Tangey Turner), Perrey Reeves (Nina Devon), Shawn Christian (Alan Mills), Tom Maden (Adam), Vanessa A. Williams (Ida Turner), Danielle Campbell (Harper Tate), Claudia Lee (Billy London-Schwartz), Sofia Carson (Sloane Silver),

Paige Townsen

Paige Townsen

Mladá vysokoškolská studentka, jejíž život se změní poté, co získá hlavní roli v Hollywoodském trháku Locked.

Sezóny 2
2017 - 2018

Paigein život se změní poté, co získá hlavní roli August Roch ve filmové adaptaci knižní série s názvem Locked. Během chvíle se tak z obyčejné studentky stane hollywoodská celebrita. Paige se ale chce i nadále věnovat studiu na vysoké škole, takže musí přijít na to, jak tyto dva světy zvládat současně.

Paige bydlí v bytě se svými kamarády Cassie a Jakem. Ti společně navštěvují univerzitu California Metro. Oba jsou jejími nejbližšími osobami, avšak Jake doufá, že by mohl být i něco víc.

Během natáčení filmu se Paige sblíží se svým hereckým kolegou Rainerem, mezi kterými to postupně začne jiskřit. Vychází i s ostatními herci, její jedinou rivalkou je Alexis, která Paige stále neuznává jako herečku. Nicméně, jak se její vztahy s herci prohlubují, vzdaluje se svým nejlepším přátelům Cassie a Jakeovi. Už spolu netráví tolik času, na povrch vyplavou jejich skryté problémy a už spolu nechtějí ani bydlet. Paige však nic nevzdává, a snaží se své přátelé získat zpátky. Nakonec se musí rozhodnout, zda své city obrátí směrem k Jakeovi nebo k Rainerovi, ale zároveň nechce ve svém životě ztratit ani jednoho.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama