Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám)
83/100 - 32×

Famous in Love(Vzhůru ke hvězdám)

Obyčejná vysokoškolská studentka Paige se dokáže prosadit v hollywoodském trháku. Nejenom, že se teď musí naučit jinak žít, ale také jí budou dělat problémy i její herečtí kolegové, se kterými naváže vztah.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Bella Thorne (Paige Townsen), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Niki Koss (Alexis Glenn), Keith Powers (Jordan Wilder), Pepi Sonuga (Tangey Turner), Perrey Reeves (Nina Devon), Shawn Christian (Alan Mills), Tom Maden (Adam), Vanessa A. Williams (Ida Turner), Danielle Campbell (Harper Tate), Claudia Lee (Billy London-Schwartz), Sofia Carson (Sloane Silver),

Rainer Devon

Rainer Devon

Přitažlivý slavný herec, který ztvárňuje hlavní mužskou roli v Locked. On a Jordan jsou nejlepšími přáteli, nicméně je to přátelství velmi komplikované.

Sezóny 2
2017 - 2018

Rainer je synem slavné filmové producentky Niny Devon. Svého otce nikdy nepoznal, ale podle Niny šlo o člena štábu, který dělal kaskadéra. Avšak postupně se Rainer dozvídá, že to vše může být lež.

Někdy před začátkem produkce filmu Locked se Rainer a Jordan pohádají, protože se Jordan vyspal s Rainerovou přítelkyní Tangey. Když se dozvěděl, že Jordan bude také součástí Locked, musel se hodně přemáhat, aby to přijal. Rainer byl přítomen během konkursů na hlavní ženskou roli a hned, když uviděl Paige, tak věděl, že ona bude tou pravou pro roli i pro něj. Ve filmu Locked ztvárňuje hlavní mužskou postavu Noaha Griera.

Rainer je velmi okouzlující a milý muž, který je odhodlaný uspět jako herec. Avšak je známý i jako záletník, protože už pobláznil spoustu dívčích srdcí. Rainer má rád zábavu, ale dokáže být i velmi ledabylý a spontánní. Jeho největšími zálibami jsou surfování a baseball.

Foto: Freeform

Rainer Devon je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama