Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám)
83/100 - 32×

Famous in Love(Vzhůru ke hvězdám)

Obyčejná vysokoškolská studentka Paige se dokáže prosadit v hollywoodském trháku. Nejenom, že se teď musí naučit jinak žít, ale také jí budou dělat problémy i její herečtí kolegové, se kterými naváže vztah.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Bella Thorne (Paige Townsen), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Niki Koss (Alexis Glenn), Keith Powers (Jordan Wilder), Pepi Sonuga (Tangey Turner), Perrey Reeves (Nina Devon), Shawn Christian (Alan Mills), Tom Maden (Adam), Vanessa A. Williams (Ida Turner), Danielle Campbell (Harper Tate), Claudia Lee (Billy London-Schwartz), Sofia Carson (Sloane Silver),

Famous in Love

Famous in Love je seriál o obyčejné vysokoškolské studentce Paige, která se spolu s kamarádkou Cassie účastní konkurzu na hollywoodský trhák. Záhy zjišťuje, že konkurz vyhrála a díky tomu začíná se svou hereckou kariérou. Nyní se musí naučit, jak zvládat to, že je nyní známou osobností, ale také jak skloubit život herečky se svým bývalým životem studentky.

Famous in Love vysílá stanice Freeform a premiéra tohoto seriálu byla stanovena na 18. dubna 2018. Za vznikem seriálu stojí I. Marlene King, která stojí také za vznikem seriálu Pretty Little Liars, a společně s ní se o seriál stará Rebecca Serle. Po svém úspěchu si Famous in Love vysloužilo druhou sérii, která je stanovena na 4. dubna 2018.


(Hlavní postavy seriálu. Foto: Freeform)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
EEvička

Fajn oddechovka … škoda, že seriál zrušili. :-)

25.9.2019 | 9:45:19
Jiri007

Dobrý seriál, u kterého se člověk odreaguje, štve mě jen otevřený konec, nejvíce se mi líbila Paige, pak Sloane, Billy, Alexis, Harper a Rachel, Paige se mi nejvíc zamlouvala s Rainerem a Jake byl docela blbec.

redaktor
26.11.2018 | 15:04:25
valouchova95

Dobrý seriál se zajímavým dějem, ačkoliv někdy mi přišly velké skoky mezi jednotlivými událostmi a řešení určitých situací mi občas přišly zvláštní a v normálním životě až nemožné. Ale Paige jsem si zamilovala tak jako tak, herečka je nádherná a miluju její hlas, projev a to, jak ji v seriálu oblékali :-)

24.11.2018 | 11:30:27
Regi

Zajímavé ale i zároveň dobře vymyšlené, proč se někdy nepodívat na seriál který ukazuje na to jít si za svým snem a stát se hvězdou :). Škoda že nejsou titulky bylo by to jednodušší sledovat ale i ta angličtina není tolik složitá.

24.5.2017 | 2:09:37

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama