Famous in Love Popis

Famous in Love

Famous in Love

Obyčejná vysokoškolská studentka Paige se dokáže prosadit v hollywoodském trháku. Nejenom, že se teď musí naučit jinak žít, ale také jí budou dělat problémy i její herečtí kolegové, se kterými naváže vztah.


Famous in Love je seriál o obyčejné vysokoškolské studentce Paige, která se spolu s kamarádkou Cassie účastní konkurzu na hollywoodský trhák. Záhy zjišťuje, že konkurz vyhrála a díky tomu začíná se svou hereckou kariérou. Nyní se musí naučit, jak zvládat to, že je nyní známou osobností, ale také jak skloubit život herečky se svým bývalým životem studentky.

Famous in Love vysílá stanice Freeform a premiéra tohoto seriálu byla stanovena na 18. dubna 2018. Za vznikem seriálu stojí I. Marlene King, která stojí také za vznikem seriálu Pretty Little Liars, a společně s ní se o seriál stará Rebecca Serle. Po svém úspěchu si Famous in Love vysloužilo druhou sérii, která je stanovena na 4. dubna 2018.


(Hlavní postavy seriálu. Foto: Freeform)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Regi

Zajímavé ale i zároveň dobře vymyšlené, proč se někdy nepodívat na seriál který ukazuje na to jít si za svým snem a stát se hvězdou :). Škoda že nejsou titulky bylo by to jednodušší sledovat ale i ta angličtina není tolik složitá.

24.5.2017 | 2:09:37

Stav překladu

Epizoda S02E04: The Kids Aren't All Right

cz15%
en100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně okomentovat.

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Reklama

Aktualizace postav

Ohodnoťte nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny