Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám)
83/100 - 32×

Famous in Love(Vzhůru ke hvězdám)

Obyčejná vysokoškolská studentka Paige se dokáže prosadit v hollywoodském trháku. Nejenom, že se teď musí naučit jinak žít, ale také jí budou dělat problémy i její herečtí kolegové, se kterými naváže vztah.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Bella Thorne (Paige Townsen), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Niki Koss (Alexis Glenn), Keith Powers (Jordan Wilder), Pepi Sonuga (Tangey Turner), Perrey Reeves (Nina Devon), Shawn Christian (Alan Mills), Tom Maden (Adam), Vanessa A. Williams (Ida Turner), Danielle Campbell (Harper Tate), Claudia Lee (Billy London-Schwartz), Sofia Carson (Sloane Silver),

Jake Salt

Jake Salt

Paigein spolubydlící, který sní o tom stát se scenáristou a filmařem. Jake je jedním z nejlepších kamarádů Paige, ale chce být něčím víc.

Sezóny 2
2017 - 2018

Jake je vysokoškolský student na California Metro University, který usiluje o to stát se filmařem a scenáristou. Bydlí v bytě s Cassie a Paige a společně si říkají „The Three Amigos“ (Tři Amigos).

Jake je zprvu nadšený, že se Paige dostala do filmového průmyslu, ale když se mu i Cassie postupně vzdaluje, nastávají v jejich přátelství problémy. Jake je do Paige ve skutečnosti zamilovaný, ale Paige si není jistá svými city.

Jake se začne sbližovat s Alexis, která mu nakonec pomůže s prodejem jeho scénáře filmovým tvůrcům. Díky tomu přeroste jejich vztah v něco víc a plánují spolupracovat na tomto projektu. Avšak nakonec se Jake dozvídá, jak takový prodej projektu v Hollywoodu funguje a cítí se být zrazen. Proto se rozhodne odjet na stáž do Austinu.

Avšak ještě se vrací do Los Angeles, aby si s Paige vyjasnil jejich vztah. Pokud by mu Paige dala šanci, tak by kvůli ní v LA zůstal.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
IzzyQueen

Akože neviem či existuju horšia, otravnejšia a sebeckejšia postava ako je tento tu

28.5.2018 | 22:02:50

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama