Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám) Jake Salt

Jake Salt

Jake Salt

Paigein spolubydlící, který sní o tom stát se scenáristou a filmařem. Jake je jedním z nejlepších kamarádů Paige, ale chce být něčím víc.

Sezóny 2
2017 - 2018

Jake je vysokoškolský student na California Metro University, který usiluje o to stát se filmařem a scenáristou. Bydlí v bytě s Cassie a Paige a společně si říkají „The Three Amigos“ (Tři Amigos).

Jake je zprvu nadšený, že se Paige dostala do filmového průmyslu, ale když se mu i Cassie postupně vzdaluje, nastávají v jejich přátelství problémy. Jake je do Paige ve skutečnosti zamilovaný, ale Paige si není jistá svými city.


Jake se začne sbližovat s Alexis, která mu nakonec pomůže s prodejem jeho scénáře filmovým tvůrcům. Díky tomu přeroste jejich vztah v něco víc a plánují spolupracovat na tomto projektu. Avšak nakonec se Jake dozvídá, jak takový prodej projektu v Hollywoodu funguje a cítí se být zrazen. Proto se rozhodne odjet na stáž do Austinu.

Avšak ještě se vrací do Los Angeles, aby si s Paige vyjasnil jejich vztah. Pokud by mu Paige dala šanci, tak by kvůli ní v LA zůstal.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
IzzyQueen

Akože neviem či existuju horšia, otravnejšia a sebeckejšia postava ako je tento tu

28.5.2018 | 22:02:50

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny