Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám) Cassandra Perkins

Cassandra Perkins

Cassandra Perkins

Nejlepší kamarádka Paige a její spolubydlící, která by se také ráda stala herečkou.

Sezóny 2
2017 - 2018

Cassandra, které všichni říkají Cassie, bydlí v Los Angeles spolu s Paige a Jakem. Studuje drama na California Metro University, protože už od dětství má blízko k herectví. Její matkou totiž byla seriálová herečka Katheryn Perkins, která dokonce získala herecké ocenění. Bohužel, když bylo Cassie devět let, tak její matka umřela na následky rakoviny.

Když se Cassie dozví o konkursu do filmu Locked, tak je velmi natěšená a chce ukázat, že má na to, aby roli dostala. Přiměje Paige, aby šla na konkurs s ní, protože Paige nepovažuje za hereckou konkurenci. Avšak je to právě Paige, která roli ve filmu získá.


Tím začnou mezi nimi konflikty. Cassie začne žárlit na Paige, protože žije život, o kterém Cassie už od mala snila. Navíc už Paige netráví tolik času s ní a s Jakem. Když se Paige dozví, že Cassie si vydělává jako „hospodyně nahoře bez“, jejich vztahu to nijak nepřilepší. Cassie se dokonce vzdaluje tak, že uvažuje o přestěhování se ke svému novému příteli Adamovi. Obě se však snaží se pomalými krůčky udobřit a hodit za hlavu jejich konflikt.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny