Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám)
83/100 - 32×

Famous in Love(Vzhůru ke hvězdám)

Obyčejná vysokoškolská studentka Paige se dokáže prosadit v hollywoodském trháku. Nejenom, že se teď musí naučit jinak žít, ale také jí budou dělat problémy i její herečtí kolegové, se kterými naváže vztah.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Bella Thorne (Paige Townsen), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Niki Koss (Alexis Glenn), Keith Powers (Jordan Wilder), Pepi Sonuga (Tangey Turner), Perrey Reeves (Nina Devon), Shawn Christian (Alan Mills), Tom Maden (Adam), Vanessa A. Williams (Ida Turner), Danielle Campbell (Harper Tate), Claudia Lee (Billy London-Schwartz), Sofia Carson (Sloane Silver),

Jordan Wilder

Jordan Wilder

Hvězda Hollywoodu a Rainerův nejlepší přítel.

Sezóny 2
2017 - 2018

Jordan měl už od mala problémy s jeho matkou Brandy Michaels. Nikdy se o něj moc nestarala, takže se musel starat sám o sebe. Když byla Brandy zneužívána svým přítelem, tak ho Jordan nechtěně zabil. Tuto vraždu na sebe vzala Brandy a strávila pět let ve vězení. Jordan si změnil jméno z Jordy Michaels na Jordan Wilder a začal nový život bez Brandy.

Celou svou kariéru založil na historce, že nikdy neměl rodinu a jeho matka zemřela, když byl malý. Avšak když byla jeho matka propuštěna z vězení, začala ho vydírat a vymáhala z něj peníze, jinak řekne pravdu. S touto záležitostí Jordanovi pomohla Nina Devon, která Brandy nechala zatknout.

Jordan a Rainer Devon byli nejlepší přátelé, ale pohádali se kvůli Tangey Turner. Ta chodila s Rainerem, ale podváděla ho s Jordanem. Jejich rivalita nadále pokračuje i během začátku natáčení, avšak nakonec si oba promluví a udobří se. Rainer nakonec Jordanovi povolí, aby měl vztah s Tangey, která je pro něj už minulostí. Avšak co Rainer neví je, že Jordan tajně spí s jeho matkou Ninou.

Locked Jordan ztvárňuje postavu Eda Kahna, bývalého přítele August Roch.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama