Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám) S01E07: Secrets & Pies

S01E07: Secrets & Pies

S01E07: Secrets & Pies

Paige nabízí Cassie práci asistentky, aby jí pomohla s finančními problémy. Když to Cassie odmítne, tak vyjdou najevo problémy v jejich přátelství. Jake se dozvídá, co to znamená prodat scénář v Hollywoodu a Alexis se chopí role producentky tohoto projektu. Jordanovy problémy se hromadí, když zjistí, že jeho matka Brandy potřebuje další peníze a navíc mu Barrett Hopper oznamuje, že zná pravdu o jeho a Brandyině minulosti.

30.5.2017
290 000
41 minut

Základní info:

Režie: Roger Kumble

Scénář: Miguel Ian Raya

Hrají: Bella Thorne (Paige Townsen), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Niki Koss (Alexis Glenn), Keith Powers (Jordan Wilder), Pepi Sonuga (Tangey Turner), Tom Maden (Adam), Shawn Christian (Alan Mills), Katelyn Tarver (Rachel Davis), Vanessa Williams (Ida Turner), Nathan Stewart-Jarrett (Barrett Hopper), Brianne Tju (Xu YiFei), Tanjareen Thomas (Brandy), Alex Loynaz (Vince), Stephen Boss (Stephen „Twitch“ Boss), Bellina Logan (profesorka Sandra Hawkins), Aynsley Bubbico (Orly Teicher), Ben Higgins (sám sebe), Lauren Bushnell (sama sebe)

Foto: Freeform

Promo k epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny