Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám) Nina Devon

Nina Devon

Nina Devon

Rainerova matka a slavná hollywoodská producentka.

Sezóny 2
2017 - 2018

Nina je matkou Rainera Devona a slavnou hollywoodskou producentkou. Je chytrá a rafinovaná, dokáže snadno manipulovat s lidmi a má velké sebevědomí, díky kterému se snaží uspět. Momentálně je pro ni v životě nejdůležitější tvorba filmu Locked.

Nina vychovávala Rainera sama, protože jeho otec byl filmový kaskadér, který bohužel zemřel. Tihle historku aspoň sama vypráví. Rainer se však začne dovídat pravdu, kterou je, že jeden takový kaskadér tu byl, ale byl to gay a rozhodně nemohl být Rainerovým otcem. Když navíc začne Rainer trávit čas s ředitelem společnosti Gold Brothers Studios Alanem Millsem, se kterým Nina kdysi chodila, začne se Nina cíit z jejich rozvíjejícího se přátelství a všímání si jejich podobnosti nervózní.


Nina tajně spí s Rainerovým nejlepším přítelem Jordanem Wilderem a není spokojená s tím, že se Jordan rozhodl mít oficiální vztah s Tangey Turner a kvůli toho jejich aféru ukončit.

Foto: Freeform

Nina Devon je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny