Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 54×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Alex Macqueen (Ben Harvey), Jacob Dudman (Sam Harvey)


Stella

Stella

Víla světla a princezna Solarie

Sezóny 1
2021 - 2021

Stella je víla světla, princezna Solarie a druhačka na magické škole Alfea v Jinosvětě. Je to nádherná blondýnka s porcelánovou kůží. Je dost panovačná a s ostatními nemá právě vřelé vztahy. Je spolubydlící Bloom. Chodí/chodila se specialistou Sky, který je stejně jako ona hezounek. Se svojí matkou, královnou Lunou, nemá dobrý vztah. Luna po ní vždy chtěla, aby byla silná. A aby měla Stella silné schopnosti, nechala ji Luna k vyvolání magie používat negativní emoce. Což se Stelle vymstilo v prvním ročníku na Alfey, kdy v hněvu oslepila svoji nejlepší kamarádku Ricki, která flirtovala s jejím přítelem Skyem.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama