Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 69×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Alex Macqueen (Ben Harvey), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Saul Silva

Saul Silva

Učitel šermu na Alfee.

Sezóny 1
2021 - 2021

Saul Silva je učitel šermu na škole Alfea, kde také působí jako blízký přítel a rádce ředitelky Farah Dowlingové. Po smrti svého přítele a válečného hrdiny Androse vychovával jeho syna Skye. Na konci první série je odhaleno, že musel Andrease zabít, protože chtěl Rosalind překazit její plán vyhladit celou vesnici a Andreas mu v tom chtěl zabránit. Andreas ale přežil a necelých dvacet let se před světlem ukrýval. Po osvobození Rosalind šel vypovědět svůj příběh královně Luně, která pak Silvu zatkla za pokus o jeho vraždu.

(Sky a Silva, Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Zatiaľ som si k nemu nenašiel cestu.

redaktor
25.8.2021 | 14:16:03

Titulky / dabing

Epizoda S01E06: A Fanatic Heart

cz100%
DOKONČENO

Všech šest epizod si na českém rozhraní Netflixu můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Netflixu.

Nepropásněte...

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Seriál na Netflixu zabodoval a za necelý měsíc od premiéry došlo k prodloužení seriálu pro druhou řadu. Vrátíme se tak i podruhé na Alfeu a uvidíme, jak si Bloom a ostatní víly poradí pod novým vedením školy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama