Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud) Riven

Riven

Riven

Specialista.

Sezóny 1
2021 - 2021

Riven je specialista ve druhém ročníku stejně jako Sky. Oproti němu ale nemá problém udělat něco nekalého, či někoho pomluvit. Přišla za ním Beatrix, jestli by jí nepomohl se dostat do ředitelny, jelikož je podle ní nezbedník. Riven jí pomohl a s Beatrix začal chodit. Riven vždycky školu nesnášel. Poté co se dozvěděl, že je Beatrix vražedkyně, se jí začal stranit, ale nakonec se přidal na její stranu. Beatrix ho později seznámila se svou mentorkou Rosalind.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Frajer :D.

redaktor
25.8.2021 | 14:15:31
Ostberg

Zahráno hodně dobře, hodně podobnej grázlík jako ze začátku v animovaný verzi, postava má potenciál uvidíme jak se bude vyvíjet tady, jen mě zmátlo že v týhle verzi není s Musou

20.7.2021 | 15:47:15
Zdenda0022

Jednoznačně borec, velmi sympatizuji s touhle postavou. Uvidíme co přinese 2. řada.

8.3.2021 | 13:35:06

Titulky / dabing

Epizoda S01E06: A Fanatic Heart

cz100%
DOKONČENO

Všech šest epizod si na českém rozhraní Netflixu můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Netflixu.

Nepropásněte...

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Seriál na Netflixu zabodoval a za necelý měsíc od premiéry došlo k prodloužení seriálu pro druhou řadu. Vrátíme se tak i podruhé na Alfeu a uvidíme, jak si Bloom a ostatní víly poradí pod novým vedením školy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás