Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 77×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Paulina Chávez (Flora), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind Haleová (první řada)), Miranda Richardson (Rosalind Haleová (druhá řada)), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Riven

Riven

Specialista.

Sezóny 2
2021 - 2022

Riven je specialista ve druhém ročníku stejně jako Sky. Oproti němu ale nemá problém udělat něco nekalého, či někoho pomluvit. Přišla za ním Beatrix, jestli by jí nepomohl se dostat do ředitelny, jelikož je podle ní nezbedník. Riven jí pomohl a s Beatrix začal chodit. Riven vždycky školu nesnášel. Poté co se dozvěděl, že je Beatrix vražedkyně, se jí začal stranit, ale nakonec se přidal na její stranu. Beatrix ho později seznámila se svou mentorkou Rosalind.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ostberg

Zahráno hodně dobře, hodně podobnej grázlík jako ze začátku v animovaný verzi, postava má potenciál uvidíme jak se bude vyvíjet tady, jen mě zmátlo že v týhle verzi není s Musou

20.7.2021 | 15:47:15
Zdenda0022

Jednoznačně borec, velmi sympatizuji s touhle postavou. Uvidíme co přinese 2. řada.

8.3.2021 | 13:35:06

Nepropásněte...

Pět nových herců ve druhé řadě

Pět nových herců ve druhé řadě

V druhé řadě se seznámíme s novými postavami. V prvé řadě to bude víla Flora a specialisti Sebastian a Grey. Dojde ale bohužel k přeobsazení dvou postav z první série.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama