Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 54×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Alex Macqueen (Ben Harvey), Jacob Dudman (Sam Harvey)


Riven

Riven

Specialista

Sezóny 1
2021 - 2021

Riven je specialista ve druhém ročníku stejně jako Sky. Oproti němu ale nemá problém udělat něco nekalého, či někoho pomluvit. Přišla za ním Beatrix, jestli by jí nepomohl se dostat do ředitelny, jelikož je podle ní nezbedník. Riven jí pomohl a s Beatrix začal chodit. Riven vždycky školu nesnášel. Poté co se dozvěděl, že je Beatrix vražedkyně, se jí začal stranit, ale nakonec se přidal na její stranu. Beatrix ho později seznámila se svou mentorkou Rosalind.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Zdenda0022

Jednoznačně borec, velmi sympatizuji s touhle postavou. Uvidíme co přinese 2. řada.

8.3.2021 | 13:35:06

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama