Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 69×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Alex Macqueen (Ben Harvey), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Beatrix

Beatrix

Vzdušná víla, která má nekalé záměry.

Sezóny 1
2021 - 2021

Beatrix je vzdušná víla, která díky svým schopnostem ovládá elektřinu. Nastoupila na magickou školu Alfea ve stejném roce jako Bloom. Od začátku se pokoušela dostat do ředitelny, aby zjistila, co před světem ukrývá ředitelka Farah Dowlingová. Neváhá kvůli tomu i zabít.

Podle jejích slov vyrostla ve vesnici čarodějek, která byla napadena Sežehnutými. Vojsko v jejich čele byla Rosalind, Dowlingová, Saul Silva a Ben Harvey zničilo celou vesnici spolu se Sežehnutými. Beatrix byla poté zachráněna Rosalind a vychoval ji Andreas, který dlouhou dobu před světem předstíral, že je mrtvý.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Super záporák.

redaktor
25.8.2021 | 14:14:42
xflori01

Správný padouch

webmaster
24.1.2021 | 16:23:37

Titulky / dabing

Epizoda S01E06: A Fanatic Heart

cz100%
DOKONČENO

Všech šest epizod si na českém rozhraní Netflixu můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Netflixu.

Nepropásněte...

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Seriál na Netflixu zabodoval a za necelý měsíc od premiéry došlo k prodloužení seriálu pro druhou řadu. Vrátíme se tak i podruhé na Alfeu a uvidíme, jak si Bloom a ostatní víly poradí pod novým vedením školy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama