Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 77×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Paulina Chávez (Flora), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind Haleová (první řada)), Miranda Richardson (Rosalind Haleová (druhá řada)), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Beatrix

Beatrix

Vzdušná víla, která má nekalé záměry.

Sezóny 2
2021 - 2022

Beatrix je vzdušná víla, která díky svým schopnostem ovládá elektřinu. Nastoupila na magickou školu Alfea ve stejném roce jako Bloom. Od začátku se pokoušela dostat do ředitelny, aby zjistila, co před světem ukrývá ředitelka Farah Dowlingová. Neváhá kvůli tomu i zabít.

Podle jejích slov vyrostla ve vesnici čarodějek, která byla napadena Sežehnutými. Vojsko v jejich čele byla Rosalind, Dowlingová, Saul Silva a Ben Harvey zničilo celou vesnici spolu se Sežehnutými. Beatrix byla poté zachráněna Rosalind a vychoval ji Andreas, který dlouhou dobu před světem předstíral, že je mrtvý.

V druhé řadě se snaží zavděčit Rosalind, ale málokdy se jí dostane vděku. Po smrti Andrease a Rosalind, předává informace o škole Krvavým čarodějům, aby se dozvěděla informace o své rodině, ale poté co zjistí jejich plán, je zradí. Bohužel to pro ni skončí tragicky.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Po druhej sérii musím zvýšiť hodnotenie.

redaktor
26.9.2022 | 23:30:28
xflori01

Správný padouch

webmaster
24.1.2021 | 16:23:37

Nepropásněte...

Pět nových herců ve druhé řadě

Pět nových herců ve druhé řadě

V druhé řadě se seznámíme s novými postavami. V prvé řadě to bude víla Flora a specialisti Sebastian a Grey. Dojde ale bohužel k přeobsazení dvou postav z první série.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama