Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 69×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Alex Macqueen (Ben Harvey), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Farah Dowlingová

Farah Dowlingová

Ředitelka školy Alfea pro víly a specialisty z celého Jinosvěta.

Sezóny 1
2021 - 2021

Farah Dowlingová je ředitelka školy Alfea pro víly a specialisty z celého Jinosvěta. Pozici převzala po Rosalind, což byla velmi mocná víla, která vedla boj proti Sežehnutým. Farah objevila Bloom v Prvním světě na Zemi, když probudila své ohnivé schopnosti víly. Když ale Bloom začala pátrat po svém původu, paní Dowlingová před ní skrývala věci, na které není pyšná a o kterých věřila, že by měly zůstat utajené.

Ty stejně ale vyšly najevo. Farah kdysi s pomocí Silvy a Bena Harveyho uvěznila Rosalind pod školou, jelikož Rosalind nechala vyhladit celou vesnici, ve které se nacházeli Sežehnutí, a přitom zabila desítky nevinných osob. Bloom, jež se chtěla dozvědět o své minulosti, Rosalind osvobodila a ta s pomocí královny Luny a Andrease sesadila na konci první série vedení školy Alfea. Jelikož jí Farah nechtěla pokojně ponechat své místo ředitelky, Rosalind ji zabila.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Sympatická riaditeľka, škoda jej :(.

redaktor
25.8.2021 | 14:18:46

Titulky / dabing

Epizoda S01E06: A Fanatic Heart

cz100%
DOKONČENO

Všech šest epizod si na českém rozhraní Netflixu můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Netflixu.

Nepropásněte...

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Seriál na Netflixu zabodoval a za necelý měsíc od premiéry došlo k prodloužení seriálu pro druhou řadu. Vrátíme se tak i podruhé na Alfeu a uvidíme, jak si Bloom a ostatní víly poradí pod novým vedením školy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama