Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud) Popis

Fate: The Winx Saga

Fate: The Winx Saga

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Seriál Fate: The Winx Saga vypráví o dobrodružstvích pěti víl, kteří chodí na Alfeu, kouzelnou školu v Jinosvětě, na které se učí ovládat své síly. A během toho se potýkají s láskou, rivalitou a monstry, kteří ohrožují jejich životy.

Seriál má na starost Brian Young (The Vampire Diaries) a jedná se o hraný seriál na motivy italského kresleného dětského seriálu Winx Club od tvůrce Iginia Straffiho. Seriál vznikl v koprodukci Velké Británie a Irska. První série se natáčela v irském Wicklow a ve vnitřních prostorách studiích Ashford, ve kterých se natáčeli např. Vikings. První série měla premiéru 22. ledna 2021 na Netflixu.


(Banner první série, Foto: Netflix)

Hlavní postavy seriálu:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Ak od toho nič nečakáš je to super, taká oddychovka. Podľa mňa je 6 častí na sériu málo, takých 8 by bolo fajn. Za mňa si to zaslúži 80%.

redaktor
24.8.2021 | 21:03:05
Steve23x

Takhle nějak by měl vypadat Harry Potter :D

5.8.2021 | 23:11:56
choudys

S01 je celkem povedená, dobře se na to dívá, není moc hluchým míst. Je to pro mladší, řeší se snad úplně „vše moderní“, ale není to moc rušivé. Hezky se to rozplete, samozřejmě nesmí chybět (jak to u Netflixu bývá) zpomalení a rušivé vložky u finále řady. Oddechovka na letní večer. Příjemně koukatelné. 70%

Je to fantasy, hned potom jsem si pustil Motherland Fort Salem, pro „lehké“ srovnání. FateWS je čajíček, i když mě chvilkama bavil víc.

PS k seriálu: bavili mě občasné handrkovačky a správné popichovačky mezi zůčasněnými, puritáni to nejspíš ne-po-cho-pí :)

29.6.2021 | 18:31:08
DelenaForever

Čekala jsem teda víc, když se o tom seriálu tak mluví. Velké zklamání.

6.3.2021 | 1:08:56
default

Předpokládám, že tento seriál je oblíbený že stejného důvodu jako Gambit nebo Sabrina – šukézní zrzka. A příběh už je jen náplast. :)

2.3.2021 | 2:30:47
safiradrak

Snažila jsem se, fakt jsem se snažila oblíbit si hlavní postavu (Bloom), protože seriály podobného ražení mám celkem ráda…ale to nešlo, po pár dílech jsem to musela vzdát. 90% dílu sestávalo z intenzivních pohledů z očí do očí (Bloom a Skye) a fňukání hlavní hrdinky, to už se nedalo vydržet. Možná se k tomu někdy v budoucnu vrátím, ale zatím teda rozhodně ne…

16.2.2021 | 14:29:22
SaDiablo

má to svoje mouchy, ale jinak v pohodě oddechovka, u který jsem nečekala žádný intelektuální jiskření. :D

2.2.2021 | 11:00:16
Samuel-El

Plus: Charaktery a ich vývoj. Minus: Vyobrazenie sveta a kostýmy. Celé to začína záberom na školu, ktorá vyzerá ako každý druhý dom v Anglicku a všetci sú oblečení úplne normálne. Potom sa dozvie, že vlastne je v Inej Ríši. Začnete pozerá, že OK a v čom je táto ríša iná? V ničom. Rovnaká architektúra, móda a technológie. A to je ten problém. Prečo je to vlastne iná ríša a nie je to normálna na Zemi? Ale fakt prečo? Oberá to seriálu na uveriteľnosti a pôsobí hrozne lacne. A potom sú tu kostýmy. Boli úplne obyčajné. Ničím neukazovali, že toto je ríša mágie. V Sabrine sme aspoň videli, že kto je z Akadémie alebo z Pekla. Ale tu? Sklamanie. Oproti iným fantasy, ktoré mali menší rozpočet (Magicians) je toto najviac odfláknutý potenciál seriál. Na záver:Príbeh=ty­picky Netflix.

26.1.2021 | 21:00:10
Zavislak

Napínavo spracované fantasy, mne sa to veľmi páčilo.

25.1.2021 | 2:36:20
honza03

Příjemná nenáročná fantasy. Trochu podobný styl jako u Řádu.

23.1.2021 | 11:27:12

Titulky / dabing

Epizoda S01E06: A Fanatic Heart

cz100%
DOKONČENO

Všech šest epizod si na českém rozhraní Netflixu můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Netflixu.

Nepropásněte...

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Seriál na Netflixu zabodoval a za necelý měsíc od premiéry došlo k prodloužení seriálu pro druhou řadu. Vrátíme se tak i podruhé na Alfeu a uvidíme, jak si Bloom a ostatní víly poradí pod novým vedením školy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás