Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 77×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Paulina Chávez (Flora), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind Haleová (první řada)), Miranda Richardson (Rosalind Haleová (druhá řada)), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Fate: The Winx Saga

Seriál Fate: The Winx Saga vypráví o dobrodružstvích pěti víl, kteří chodí na Alfeu, kouzelnou školu v Jinosvětě, na které se učí ovládat své síly. A během toho se potýkají s láskou, rivalitou a monstry, kteří ohrožují jejich životy.

Seriál má na starost Brian Young (The Vampire Diaries) a jedná se o hraný seriál na motivy italského kresleného dětského seriálu Winx Club od tvůrce Iginia Straffiho. Seriál vznikl v koprodukci Velké Británie a Irska. První série se natáčela v irském Wicklow a ve vnitřních prostorách studiích Ashford, ve kterých se natáčeli např. Vikings. První série měla premiéru 22. ledna 2021 na Netflixu.


(Banner první série, Foto: Netflix)

Hlavní postavy seriálu:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LittleToxiik

Seriál byl skvělý, jen je škoda že nebude pokračování, nebo že si musí člověk sám domyslet konec

17.1.2023 | 16:05:15
PStark

Oddechovka ale nic extra, chvílemi mi to přišlo až příliš dětinské.

2.11.2022 | 9:45:39
akashko12

Ak od toho nič nečakáš je to super, taká oddychovka. Podľa mňa je 6 častí na sériu málo, takých 8 by bolo fajn. Za mňa si to zaslúži 80%.

update: 2. séria to vytiahla na iný level a bola úplne skvelá, len tak ďalej…

redaktor
26.9.2022 | 23:28:01
choudys

S01 je celkem povedená, dobře se na to dívá, není moc hluchým míst. Je to pro mladší, řeší se snad úplně „vše moderní“, ale není to moc rušivé. Hezky se to rozplete, samozřejmě nesmí chybět (jak to u Netflixu bývá) zpomalení a rušivé vložky u finále řady. Oddechovka na letní večer. Příjemně koukatelné. 70%

Je to fantasy, hned potom jsem si pustil Motherland Fort Salem, pro „lehké“ srovnání. FateWS je čajíček, i když mě chvilkama bavil víc.

PS k seriálu: bavili mě občasné handrkovačky a správné popichovačky mezi zúčastněnými, puritáni to nejspíš ne-po-cho-pí :) /29.6.2021

S02 je jiná, více „na úrovni a dospělejší“, 80% čistých

20.9.2022 | 23:02:02
DelenaForever

Čekala jsem teda víc, když se o tom seriálu tak mluví. Velké zklamání.

6.3.2021 | 1:08:56
default

Předpokládám, že tento seriál je oblíbený že stejného důvodu jako Gambit nebo Sabrina – šukézní zrzka. A příběh už je jen náplast. :)

2.3.2021 | 2:30:47
SaDiablo

má to svoje mouchy, ale jinak v pohodě oddechovka, u který jsem nečekala žádný intelektuální jiskření. :D

2.2.2021 | 11:00:16
Samuel-El

Plus: Charaktery a ich vývoj. Minus: Vyobrazenie sveta a kostýmy. Celé to začína záberom na školu, ktorá vyzerá ako každý druhý dom v Anglicku a všetci sú oblečení úplne normálne. Potom sa dozvie, že vlastne je v Inej Ríši. Začnete pozerá, že OK a v čom je táto ríša iná? V ničom. Rovnaká architektúra, móda a technológie. A to je ten problém. Prečo je to vlastne iná ríša a nie je to normálna na Zemi? Ale fakt prečo? Oberá to seriálu na uveriteľnosti a pôsobí hrozne lacne. A potom sú tu kostýmy. Boli úplne obyčajné. Ničím neukazovali, že toto je ríša mágie. V Sabrine sme aspoň videli, že kto je z Akadémie alebo z Pekla. Ale tu? Sklamanie. Oproti iným fantasy, ktoré mali menší rozpočet (Magicians) je toto najviac odfláknutý potenciál seriál. Na záver:Príbeh=ty­picky Netflix.

26.1.2021 | 21:00:10
Zavislak

Napínavo spracované fantasy, mne sa to veľmi páčilo.

25.1.2021 | 2:36:20
honza03

Příjemná nenáročná fantasy. Trochu podobný styl jako u Řádu.

23.1.2021 | 11:27:12

Nepropásněte...

Pět nových herců ve druhé řadě

Pět nových herců ve druhé řadě

V druhé řadě se seznámíme s novými postavami. V prvé řadě to bude víla Flora a specialisti Sebastian a Grey. Dojde ale bohužel k přeobsazení dvou postav z první série.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama