Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 77×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Paulina Chávez (Flora), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind Haleová (první řada)), Miranda Richardson (Rosalind Haleová (druhá řada)), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Grey Owens

Grey Owens

Specialista na Alfee, který se zamiloval do Aishy.

Sezóny 1
2022 - 2022

Grey Owens je Krvavý čaroděj, který pracoval se Sebastianem Valtorem a infiltroval se na školu Alfea jako specialista. Narodil se Krvavým čarodějům, kteří byli spolu s jeho bratrem v Aster Dell zabiti Rosalind Haleovou.

Grey se tedy v pozdějších letech spojil se Sebastianem a společně pracovali na plánu znovuoživení všech Krvavých čarodějů zabitých v Aster Dell, včetně jeho bratra. Na Sebastianův popud se rozhodl infiltrovat Alfeu jako specialista a stal se spolubydlícím Sama Harveyho. Na škole se zamiloval do Aishy, ale poté co se o něm dozvěděla pravdu, se jejich vztah samozřejmě rozpadl.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepropásněte...

Pět nových herců ve druhé řadě

Pět nových herců ve druhé řadě

V druhé řadě se seznámíme s novými postavami. V prvé řadě to bude víla Flora a specialisti Sebastian a Grey. Dojde ale bohužel k přeobsazení dvou postav z první série.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama