Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
77/100 - 57×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Alex Macqueen (Ben Harvey), Jacob Dudman (Sam Harvey)


Sam Harvey

Sam Harvey

Zemní víla, bratr Terry a přítel Musy

Sezóny 1
2021 - 2021

Sam Harvey je zemní víla. Dokáže procházet skrze neživé předměty, čehož využívá při vstupu do místností a šetří tak čas obcházením po chodbách. Se svou sestrou Terrou vyrůstali na škole Alfea ještě před nástupem do školy, jelikož jejich otec Ben Harvey na škole vyučuje botaniku.

V první sérii začal chodit s vílou Musou, která na školu nastoupila. Sam je velmi sladký a milý kluk bez negativních emocí, což právě Musu velmi zaujalo.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama