Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 77×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Paulina Chávez (Flora), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind Haleová (první řada)), Miranda Richardson (Rosalind Haleová (druhá řada)), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Bloom

Bloom

Ohnivá víla pocházející ze Země.

Sezóny 2
2021 - 2022

Bloom je šestnáctiletá víla, která pochází z Prvního světa (Země). Vychovali ji lidští rodiče, Vanessa a Mike Petersovi. Poté co projevila své schopnosti a málem nechala upálit svoji rodinu, ji našla ředitelka Farah Dowlingová a řekla jí o jejích schopnostech ohnivé víly. Bloom tak nastoupila na magickou školu Alfeu v Jinosvětě a doufá, že se jí podaří dostat své schopnosti pod kontrolu. Hnedka první den zjistila, že je pohozenec – dítě, které víly podstrčily lidským rodičům. Snaží se tak zjistit, kdo jsou její praví rodiče. Od Rosalind zjistí, že jako dítě ji krvavé čarodějky kvůli jejím velkým schopnostem víly unesli. Poté co Rosalind celou vesnici vyhladili, Bloom zachránila a nechala ji vychovat lidskými rodičemi.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Klára Koki

Silná. Paličatá. Ochranářská.

18.10.2022 | 5:47:21
akashko12

Zaujímavá ale občas otravná.

redaktor
25.8.2021 | 14:10:12
Zdenda0022

V pohodě, výbušná ale dokáže zaujmout

8.3.2021 | 13:32:04

Nepropásněte...

Pět nových herců ve druhé řadě

Pět nových herců ve druhé řadě

V druhé řadě se seznámíme s novými postavami. V prvé řadě to bude víla Flora a specialisti Sebastian a Grey. Dojde ale bohužel k přeobsazení dvou postav z první série.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama