Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud) Bloom

Bloom

Bloom

Ohnivá víla pocházející ze Země.

Sezóny 1
2021 - 2021

Bloom je šestnáctiletá víla, která pochází z Prvního světa (Země). Vychovali ji lidští rodiče, Vanessa a Mike Petersovi. Poté co projevila své schopnosti a málem nechala upálit svoji rodinu, ji našla ředitelka Farah Dowlingová a řekla jí o jejích schopnostech ohnivé víly. Bloom tak nastoupila na magickou školu Alfeu v Jinosvětě a doufá, že se jí podaří dostat své schopnosti pod kontrolu. Hnedka první den zjistila, že je pohozenec – dítě, které víly podstrčily lidským rodičům. Snaží se tak zjistit, kdo jsou její praví rodiče. Od Rosalind zjistí, že jako dítě ji krvavé čarodějky kvůli jejím velkým schopnostem víly unesli. Poté co Rosalind celou vesnici vyhladili, Bloom zachránila a nechala ji vychovat lidskými rodičemi.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Zaujímavá ale občas otravná.

redaktor
25.8.2021 | 14:10:12
Zdenda0022

V pohodě, výbušná ale dokáže zaujmout

8.3.2021 | 13:32:04

Titulky / dabing

Epizoda S01E06: A Fanatic Heart

cz100%
DOKONČENO

Všech šest epizod si na českém rozhraní Netflixu můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Netflixu.

Nepropásněte...

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Seriál na Netflixu zabodoval a za necelý měsíc od premiéry došlo k prodloužení seriálu pro druhou řadu. Vrátíme se tak i podruhé na Alfeu a uvidíme, jak si Bloom a ostatní víly poradí pod novým vedením školy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás