Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 54×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Alex Macqueen (Ben Harvey), Jacob Dudman (Sam Harvey)


Bloom

Bloom

Ohnivá víla pocházející ze Země

Sezóny 1
2021 - 2021

Bloom je šestnáctiletá víla, která pochází z Prvního světa (Země). Vychovali ji lidští rodiče, Vanessa a Mike Petersovi. Poté co projevila své schopnosti a málem nechala upálit svoji rodinu, ji našla ředitelka Farah Dowlingová a řekla jí o jejích schopnostech ohnivé víly. Bloom tak nastoupila na magickou školu Alfeu v Jinosvětě a doufá, že se jí podaří dostat své schopnosti pod kontrolu. Hnedka první den zjistila, že je pohozenec – dítě, které víly podstrčily lidským rodičům. Snaží se tak zjistit, kdo jsou její praví rodiče. Od Rosalind zjistí, že jako dítě ji krvavé čarodějky kvůli jejím velkým schopnostem víly unesli. Poté co Rosalind celou vesnici vyhladili, Bloom zachránila a nechala ji vychovat lidskými rodičemi.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Zdenda0022

V pohodě, výbušná ale dokáže zaujmout

8.3.2021 | 13:32:04

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama