Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 77×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Paulina Chávez (Flora), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind Haleová (první řada)), Miranda Richardson (Rosalind Haleová (druhá řada)), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Jacob Dudman (Sam Harvey)

S02E07: All the Wild Witches

S02E07: All the Wild Witches

Krvaví čarodějové začali naplňovat svoje plány a studenti z Alfey musí ochránit svoji školu a kamarády. Bloom stojí před těžkým rozhodnutím.

sk
16.9.2022
53 minut

Základní info:

Režie: David Moore
Scénář: Gregory Locklear
Herci: Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Paulina Chávez (Flora), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Theo Graham (Dane), Jacob Dudman (Sam Harvey), Brandon Grace (Grey Owens), Robert James-Collier (Saul Silva), Éanna Hardwicke (Sebastian Valtor), Leah Minto (Kat), Jj Battell (Luke), Ian O'Reilly (Nick), Shameem Ahmad (Bavani Selvarajahová), …

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Druhá séria je oveľa lepšia ako prvá. Finále super. Tretia séria je samozrejmosť (dúfam).

redaktor
26.9.2022 | 23:26:16
tominotomino

Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby Beatrix někdy stihla uzavřít nějakou domluvu i s tím černým stínem, který ji přivede zpět k životu. Nebo se ukáže, že je to ve skutečnosti její otec a nějak ji oživí.

webmaster
22.9.2022 | 10:30:31
choudys

Trocha té, netflixovské, pomalosti uprostřed dílu, ale… Zamotané, chvílemi nepředvítatelné ukončení série, a proto své.

Zjištění, že Bloom je mnohem starší než si všichni myslí, je ku prospěchu seriálu. Někdo zemře (Beatrix), někdo zmoudří (většina), a někdo si uvědomí, co je zač (Bloom). Další hrozba se vynoří, jakmile se Bloom dostane do Říše Temnoty. Snad to co potká, bude její matka…

Přes pomalý rozjezd, se mi tato série líbila více než první. Nečekal jsem to, páč většina pokračování netflixovských serošů jde z kopce.
Zaděláno na S03, snad se ji dočkáme.

20.9.2022 | 22:55:13

Nepropásněte...

Pět nových herců ve druhé řadě

Pět nových herců ve druhé řadě

V druhé řadě se seznámíme s novými postavami. V prvé řadě to bude víla Flora a specialisti Sebastian a Grey. Dojde ale bohužel k přeobsazení dvou postav z první série.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama