Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 77×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Paulina Chávez (Flora), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind Haleová (první řada)), Miranda Richardson (Rosalind Haleová (druhá řada)), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Sebastian Valtor

Sebastian Valtor

Bývalý specialista z Alfey, ze kterého se vyklube vůdce Krvavých čarodějů.

Sezóny 1
2022 - 2022

Sebastian Valtor je bývalý specialista z Alfey, který se tam skamarádil se Saulem Silvou. Život tam si ale neužíval, protože neměl velké nadání a Andreas ho šikanoval.

Po útěku Silva z vězení, se právě u něj ukryl. Později bylo ale odhaleno, že Sebastian je vůdce Krvavých čarodějů, kteří unáší víly a berou si od nich jejich magii. Podobně jako jeho otec byl posedlý Dračím ohněm, takže se ho snažil odBloom získat. Na konci druhé řady ho Bloom se svými kamarádkami zabila.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pekrjoo

Čekal sem valtora jako z originálu ale jeho „syn“ Sebastian byl taky v pohodě jen trochu mi vadilo že ani jednou nebojoval jen dělal intriky

28.9.2022 | 16:15:09

Titulky / dabing

Epizoda S02E07: All the Wild Witches

cz100%
DOKONČENO

Obě řady seriálu si na českém rozhraní Netflixu můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Netflixu.

Nepropásněte...

Pět nových herců ve druhé řadě

Pět nových herců ve druhé řadě

V druhé řadě se seznámíme s novými postavami. V prvé řadě to bude víla Flora a specialisti Sebastian a Grey. Dojde ale bohužel k přeobsazení dvou postav z první série.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama