Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 77×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Paulina Chávez (Flora), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind Haleová (první řada)), Miranda Richardson (Rosalind Haleová (druhá řada)), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Pět nových herců ve druhé řadě

Pět nových herců ve druhé řadě

V druhé řadě se seznámíme s novými postavami. V prvé řadě to bude víla Flora a specialisti Sebastian a Grey. Dojde ale bohužel k přeobsazení dvou postav z první série.

7 0
12.9.2022

Níže oznámené postavy nejsou velkou novinkou, protože jste se s nimi mohli seznámit už v dříve uvedených upoutávkách. Ale i tak je vám řádně představíme:

FLORA

(Foto: propagační video Netflixu)

Ve druhé řadě se seznámíme s novou vílou, Florou. Jedná se o další zemní vílu, která je dobrou kamarádkou Terry. Tato postava je v původním animovaném seriálu členkou týmu Winx Clubu ve srovnání s Terrou, která byla pro hraný seriál vytvořena.

Bude ji hrát mexická herečka Paulina Chávez. Paulinu můžete znát z komediálního seriálu The Expanding Universe of Ashley Garcia, kde hrála titulní postavu.

GREY

(Foto: propagační video Netflixu)

Na Alfee se také objeví dva noví kluci. Jedním z nich bude Grey. Ztvární ho Brandon Grace, pro kterého půjde o první hereckou roli na televizních obrazovkách.

SEBASTIAN

(Foto: propagační video Netflixu)

Druhým novým klukem bude Sebastian, o kterém víme, že pochází z malé vesničky mimo Alfeu. Zahraje si ho britský herec Éanna Hardwicke. Toho jste mohli vidět už v důležitých vedlejších rolích v seriálech jako Normal People či Smother.

Bohužel v druhé řadě dojde k přeobsazení dvou důležitých postav. Prvním z nich bude nová ředitelka Alfey, Rosalind, kterou v první řadě hrála Lesley Sharp. Ve druhé řadě ji ztvární Miranda Richardson. Tuto slavnou britskou herečku, držitelku ceny BAFTA a dvojnásobnou držitelku ceny Zlatý glóbus můžete znát například z filmů Říše slunce, Král a já, Ospalá díra, Královna Viktorie či jako Ritu Holoubkovou z Harryho Pottera.

Druhým přeobsazeným bude další dospělý. Je jím profesor Ben Harvey, kterého v první řadě hrál Alex Macqueen. Nově ho bude hrát britský herec Daniel Betts. Daniel se věnuje filmům, seriálům, ale také ve velkém divadlu a dabingu. Z jeho seriálů zmíníme miniseriál A Confession a Antlantic Crossing.

Vadí vám hodně přeobsazení herců nebo jim dáte šanci?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepropásněte...

Pět nových herců ve druhé řadě

Pět nových herců ve druhé řadě

V druhé řadě se seznámíme s novými postavami. V prvé řadě to bude víla Flora a specialisti Sebastian a Grey. Dojde ale bohužel k přeobsazení dvou postav z první série.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama