Fringe (Hranice nemožného)
91/100 - 142×

Fringe(Hranice nemožného)

Věříte v nadpřirozeno? Zajímají vás okrajové vědy? Zkoumáte paranormální aktivity? Všechny člověkem nepochopené jevy mezi nebem a zemí lze v angličtině souhrnně označit také jako fringe. A společně se speciálním vyšetřovacím týmem FBI můžete i vy některým záhadám tohoto i jiných světů přijít na kloub.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Jasika Nicole (Astrid Farnsworth), Kirk Acevedo (Charlie Francis), John Noble (Dr. Walter Bishop), Blair Brown (Nina Sharp), Anna Torv (Olivia Dunham), Joshua Jackson (Peter Bishop), Lance Reddick (Phillip Broyles)

S05E04: The Bullet That Saved The World

S05E04: The Bullet That Saved The World

Titulky k nejnovější epizodě jsou tu. A tentokrát se opravdu máte na co těšit! O český překlad se opět postaraly fringegirl a Veronique, odkazy ke stažení samotné epizody pak najdete na našem fóru.

26.10.2012
2 550 000
42 minut

Info

  Oficiální synopse

  Po infiltraci opuštěné stanice metra kvůli získání klíčové části Walterova plánu se bývalý tým Okrajových věd setkává se starým přítelem… a jeho členové se tak musí rozhodnout, je-li opět hoden jejich důvěry.
  Thumbnail Play icon


  Hodnocení

  Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
  Milano33

  Peter bol na začiatku konfrontovaný Observerom, ktorý v snahe prečítať si jeho myšlienky nečakane narazí na odpor. Nakoľko však bolo pre Petrovu myseľ vyčerpávajúce ho blokovať, radšej sa dal na útek, v čom ho zasiahol výbuch. Peter sa po tomto akčnom dobrodružstve vracia späť k svojej dcérke a prináša jej dar, ktorý vykúzli úsmev na jej tvári, takže všetky tie zranenia stáli za to. Olivia, Peter a Walter sa po všetkých tých dlhoročných skúsenostiach s riešením okrajových udalostí rozhodli zmeniť pravidlá hry a vytvoriť si jednú vlastnú. Phil Broyles je parádny človek a som rád, že je na strane Odboja. Priebeh opätovného stretnutie sa s Broylesom bol velice dojemný. A taktiež bolo mimoriadne bolestivé, ako Olivia a Peter bezmocne prihliadajú na to, ako im pred očami zomiera vlastné dieťa.

  21.1.2022 | 2:51:24

  Edna potřebuje vaši pomoc

  Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

  Aktuální epizoda

  Epizoda S05E13: An Enemy of Fate

  cz100%
  DOKONČENO
  sk100%
  DOKONČENO

  Titulky pro vás překládají fringegirl a Veronique. Poděkování směřujte do fóra.

  Reklama

  Nejoblíbenější postavy

  Momentka

  Momentka

  Narozeniny herců

  Filtr seriálů
  Reklama