Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Další herci pro druhou sérii

Další herci pro druhou sérii

S novými herci jako kdyby se roztrhl pytel. Nejenom George R. R. Martin neustále vypouští informace o nových a nových přírůstcích do herecké rodiny Game of Thrones.

1 0
23.8.2011

Irský herec Michael McElhatton si zahraje Roose Boltona, Lorda z Hrůzova (Dreadfortu)

Lord Roose je jedním z vazalů Robba Starka, bojoval v Bitvě u Tridentu, během Robertovy rebelie. Když byl Ser Barristan Selmy vážně zraněn, byl přednesen před Roberta. Lord Roose mu radil, aby ho nechal popravit. Robert však ignoroval jeho rady, ušetřil jeho život a poslal pro svého osobního lékaře, aby Sera Barristana vyléčil.

Robert Pugh, britský herec známý například z filmu Robin Hood, bude hrát Crastera, pána Crasterovy pevnosti za Zdí.

Craster býval dříve velmi mocný muž. Nyní se však jeho život blíží ke konci. Jeho vlasy jsou již šedé až bílé. Má plochý nos a svěšená ústa, která mu dávají krutý vzhled a který podporuje i fakt, že nemá jedno ucho, o které přišel díky zimě.

Další novou hereckou posilou je potomek jednoho z nejznámějších světových komiků. Vnučka legendárního Charlieho Chaplina – Oona Chaplin ztvární roli Jeyne. Jeynino druhé jméno nebylo zveřejněno.

Pravděpodobně se bude jednat o dceru sluhy z Winterfellu, která je Sansina nejlepší přítelkyně. Druhá možnost je, že to bude dívka, s kterou se během svého tažení seznámi Robb. GRRM však do svých knih zapojil hned 14 ženských postav s tímto jménem. Je tedy možné, že se bude jednat o někoho úplně jiného.

Německá herečka Laura Pradelska napsala na svůj Twitter."

Právě jsem dokončila první kostýmovou zkoušku pro mou roli v Game of Thrones. V druhé sérii budu hrát kněžku Quaith.

Potom co Daenerys najde útočiště v jednom opuštěném městě vysílá své zvědy, aby prozkoumali okolí. Díky tomu se jednoho dne setká i s Quaith. Quaith je kněžkou bohyně Asshai. Když spatří Daenerys sdělí jí proroctví, které má určit Daenerysinu další cestu.

Zdroj: HBO

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama