Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 308×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

S07E04: The Spoils of War

S07E04: The Spoils of War

Daenerys vrací úder, Jaime čelí nečekané situaci a Arya se vrací domů.

sk
6.8.2017
10 170 000
52 minut

Základní info:

Režie: Matt Shakman
Scénář: David Benioff, D. B. Weiss
Hrají: Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Liam Cunningham (Davos Mořský), Sophie Turner (Sansa Stark), Maisie Williams (Arya Stark), Nathalie Emmanuel (Missandei), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark), Conleth Hill (Varys), Jerome Flynn (Bronn z Černovody), Mark Gatiss (Tycho Nestoris), Daniel Portman (Podrick Payne), James Faulkner (Randyll Tarly), Tom Hopper (starší Dickon Tarly), Ellie Kendrick (Meera Reed), Brendan Cowell (Harrag), Staz Nair (Qhono), Danny Kirrane (voják rodu Starků), Joseph Quinn (Koner), Eamon Keenan (voják rodu Starků), … 

Hlavní příběhové linie:

Rovina

Jaime a Bronn se vracejí do Králova přístaviště se svou kořistí. Zlato je posláno napřed, aby si ho Železná banka mohla co nejdříve odvést. Armáda však nespěchá s návratem, čehož brzy bude litovat. Všichni jsou zničehonic přepadeni Dothraky společně s drakem Drogonem, který usmaží téměř celou armádu. Jaime se pokusí o odvážný manévr s cílem zabít Daenerys, ale nepovede se mu to.

Královo přístaviště

Tycho Nestoris ujišťuje Cersei, že až získá Železná banka zpátky své peníze, tak královna opět může počítat s jejich podporou.

Zimohrad

Arya se vrací domů a brzy se setkává se Sansou a Branem. Arya a Sansa si uvědomí, že Bran se hodně změnil. To stejné platí i pro Aryu, která během cvičného souboje nečekaně porazí Brienne.

Dračí kámen

Jon se usilovně snaží přesvědčit Daenerys, aby se přidala na jeho stranu, ale ta to udělá pouze ve chvíli, když před ní ohne koleno. Následně se Matka draků dozvídá, že Casterlyova skála byla dobyta za cenu ztráty Vysoké zahrady. Mezitím se Theon vrací na Dračí kámen.

Počet smrtí

Ve čtvrtém díle sedmé série zemřelo nevyřčené množství lidí, kteří se skládali z vojáků rodů Lannisterů a Tyrellů a Dothraků.

Knižní předloha

Čtvrtý díl The Spoils of War nemapuje zatím žádné kapitoly knižní předlohy ságy Písně ledu a ohně.

Video z natáčení

Thumbnail Play icon

Kvíz k epizodě The Spoils of War

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: HBO

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Waaaaauuuuu! Začiatok síce pomalý (aj keď silný a dlho očakávaný, konečne sú všetci Starkovci spolu!), ale ten koniec bol BRUTÁL! A to napätie keď proti sebe stoja postavy ktoré milujete a je to na život a na smrť. Nezabíjajte Jaimeho! Ani Bronna! Ani Daenerys! Ani Drogona! Našťastie nezabili nikoho z nich, niekto frfle na plot armor, ale no a čo, prečo by to malo byť lepšie keby ich zabili? A k tomu Dickon :D

webmaster
9.11.2022 | 20:46:48
risker

„S jednou rukou nemohu střílet."

2.12.2021 | 13:56:52
Logan_the Wolverine

Rickon? Dickon. Bronn zabil xddd

26.6.2019 | 0:35:53
Milano33

Najlepší diel siedmej série seriálu Game of Thrones. Skvost pre oči. Naozaj je super sledovať dospelých drakov v akcií. Tento dieľ kombinuje prvky pompéznosti, epickosti, grandióznosti a veľkolepsti.Dany im to konečne nandala :D. Aj keď mám strašne rád postavy s King's Landing a to najradšej Jaimeho, ale mám rád aj Bronna, Cersei a Eurona :)

25.3.2019 | 17:52:00
KarlCZ

Epic :)

29.4.2018 | 19:22:52
Monoceros

Ta bitva byla luxusní :)

22.2.2018 | 17:05:08
BadJoke

No konečně se vyřádili. Po epické bitky Battle of Bastards je tohle absolutní skvost a špičkově natočený battle, který jsem v televizním seriálu kdy viděl. TOP díl

22.12.2017 | 22:48:46
eli.hot

Ze sedmé série zatím nejlepší díl. :) Na konci jsem nedutala…

5.9.2017 | 21:47:04
-Skinner-

Pekné ako sa ľudia boja o draka zatiaľ čo ľudia umierajú po stovkách.

29.8.2017 | 0:34:48
stttanley

Patrně nejhorší díl co jsem viděl. Dělají z toho bohužel sračku. Mě nevadí drobné nesrovnalosti, ale co bylo jako tohle? Drak na mě chrlí oheň uskočím- jasně ha ha. Potřebuju zásoby, tak si je spálím. Kde jsou ty časy, kdy postavy umírali, že jsem byl v šoku. Seriál se držel knihy a bylo to dobře. Od té doby, co píšou téměř výhradně scénáristi, to stojí za…

24.8.2017 | 0:26:11

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama