Game of Thrones (Hra o trůny) Tycho Nestoris

Tycho Nestoris

Tycho Nestoris

Chytrý a rozumný zástupce Železné banky v Braavosu.

Sezóny 3
2014 - 2017

Tycho Nestoris je rozhodně jedním z nejchytřejších a nejrozumnějších lidí v celých Východních zemích. Je jedním z představitelů Železné banky v Braavosu.

Tycho je rozumný a chytrý muž, který raději mluví v číslech než-li ve slovech. Je popisován jako vysoký muž s vousy.


první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava v třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Po korunovaci krále Tommena Baratheona, přijíždí Stannis Baratheon a Davos Mořský do Braavosu, aby v Železné bance získali finance pro své další kroky. V bance se jich ujme Tycho Nestoris, který je vřele přivítá.

Tycho nechce Stannisovi půjčit peníze, protože je Stannisova pozice velmi slabá. Davos Tychovi ukáže, že právě Stannis je člověkem, který je důvěryhodný, spolehlivý a jako jediný má právo vládnout Sedmi království. Celý průběh této debaty není znám, ale je jasné, že se Tycho nakonec rozhodl Stannise zafinancovat, protože Stannisova armáda se v plném počtu objevila za Zdí.

pátá série (Hostina pro vrány)

Tycho se i nadále nachází v Braavosu, kam po čase připluje Mace Tyrell se svou posádkou. Tycho je připraven na molu a uvítá ho. Společně se prochází městem a obdivují jeho krásu. I přesto, že se Tycho chová zdvořile, tak ho Mace neuvěřitelně vytáčí, především jeho rádoby krásný zpěvem.

Během jejich cesty je spatří mladá Arya Stark, která se tu v Domě černé a bílé učí zabijáckému umění. Aryu však nezajímá Mace ani Tycho, ale zajímá ji ser Meryn Trant, člen Královské gardy, který sem společně s Macem doplul.

Tycho už má po čase všeho dost a je potěšen, když jej Mace opouští. Jeho nekonečné povídání se totiž nedalo poslouchat.

šestá série (Tanec s draky)

Tato postava v šesté sérii nevystupuje

sedmá série (Vichry zimy)

Tycho Nestoris se jménem Železné banky Braavosu vydá do Králova přístaviště za královnou Cersei Lannister, aby zajistil splacení peněz, které Koruna dluží Železné bance. Cersei se s Tychem snaží jednat co nejlépe a slibuje mu, že její bratr Jaime již požadované peníze veze do města.

Cersei se s Tychem zároveň baví o tom, co bude následovat poté, co Koruna splatí své peníze. Tycho ji říká, že pokud budou dluhy splaceny, tak ji Železná banka opět bude podporovat a opět do ní ráda investuje. Cersei mu však řekne, že jejich pomoc možná nepřijme, protože právě jedná s žoldáky ze Zlaté společnosti. Po pár dnech dorazí požadované zlato do města, proto se Tycho vrátí do Braavosu.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LIPLIK

Mycroft Holmes :D

28.8.2017 | 18:04:54
MámvPéči

Kalousek

24.8.2017 | 15:56:51
Trepy

Měl by se zamyslet, kam s penízkama :)

3.7.2016 | 1:53:32
majklllll

doufam ze ho jeste uvidime :)

28.6.2014 | 13:54:09
dswp

Go Mycroft!

27.6.2014 | 14:27:54
Kothy

Moudry banker.

27.6.2014 | 14:19:04

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás