Game of Thrones (Hra o trůny) S06E09: Battle of Bastards

S06E09: Battle of Bastards

S06E09: Battle of Bastards

Jon a Ramsay stojí proti sobě s armádami, podmínky kapitulace jsou odmítnuty. Dany čelí vzbouřeným otrokářům a setkává se s překvapivým spojencem.

cz sk
19.6.2016
7 660 000
1 hodina

Základní info:

Režie: Miguel Sapochnik
Scénář: David Benioff, D. B. Weiss
Hrají: Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Kit Harington (Jon Sníh), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Liam Cunningham (Davos Mořský), Sophie Turner (Sansa Stark), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Carice van Houten (Melisandra), Nathalie Emmanuel (Missandei), Kristofer Hivju (Tormund), Iwan Rheon (Ramsay Sníh), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Michiel Huisman (Daario Naharis), Jacob Anderson (Šedý červ), Gemma Whelan (Yara Greyjoy), Ian Whyte (Wun Weg Wun Dar Wun), Enzo Cilenti (Yezzan zo Qaggaz), Paul Rattray (Harald Karstark), Dean S. Jagger (Malý Jon Umber), Art Parkinson (Rickon Stark), Bella Ramsey (Lyanna Mormont), George Georgiou (Razdal mo Eraz), Eddie Jackson (Belicho Paenymion), Rory Mullen (kapitán lučištníků rodu Boltonů), Mark Tankersley (kapitán rodu Boltonů), Paul Garrett (lučištník), James Bleakney (divoký), Cillean Campbell (voják rodu Boltonů), Desmond Edwards (voják rodu Umberů), Patrick Kelly (kapitán lučištníků rodu Karstarků), Andrew McClay (voják Jona Sněha), Mark Quigley (voják rodu Mormontů), Peter Rooney (voják rodu Karstarků), Hugh Yeaman (meereenská stráž), … 

Počet smrtí

V devátém díle šesté série zemřelo minimálně šest postav, zbytek je tvořen nevyřčenými ztrátami na stranách Jona Sněha, Ramsayho Boltona, Petyra Baeliše, otrokářů a Neposkvrněných. Z jmenovaných postav zemřeli Belicho Paenymion, Razdal mo Eraz, Rickon Stark, Malý Jon Umber, Wun Weg Wun Dar Wun a Ramsay Bolton.

Kvíz k epizodě Battle of Bastards

Jakou podmínku nedali otrokáři Daenerys?

Trailer k deváté epizodě:

Foto: HBO

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Logan_the Wolverine

Idiot neuměl kličkovat…stejně jsem ho neměl rád. Reclaiming of Winterfell…nád­herná scéna

A hllavně…Snow­ball!!! :)

26.6.2019 | 0:28:00
Kangae

Ramsay <3

1.5.2019 | 19:39:53
Vlastakrabsova

Díl je fakt parádní, ale Wun Wun mohl dokázat víc. Stačilo by jim jen šlápnout na ta kopí. Nebo mohl Boltony třeba zalehnout, hned vstát a okamžitě by byla díra v jejich obklíčení. A když Sansa přijela s Rytíři Údolí, mohla aspoň malinko projevit strach o svého bratra a neházet ten vítězný pohled, který stejně Ramsay neviděl.

2.4.2019 | 12:21:38
Milano33

Epizóda Battle of Bastards je za mňa epicko pompézny dieľ plný akcie, zvratov a skvelých dvoch bitiek, menovite The Battle of the Bastards a The Second Siege of Meereen. Akcia, dej a zvraty fugujú skvelo. Kamera, strich a hudba sú na tej najvyššej úrovni akú som v seriáloch postrehol. Atmosféra v dieli je naprosto unikátna. Scény s drakmi boli zatiaľ najlepšie aké sme mohli vidieť, nádhera to sledovať. Ale musím podotknúť, že v siedmej sérií sú scény s drakmi ešte lepšie, hlavne v dieloch The Spoils of War a Beyond the Wall :D. Bitka bastardov je za mňa najlepšie spravenou bitkou v tohto seriály. Prvenstvo jej patrí zaslúžene. Bezpochyby patrí tento dieľ vôbec k tým najlepším v tohoto seriály a k mojím najoblúbenejším dielom. Preto musím tento dieľ ohodnitiť číslom 100% ;)

25.3.2019 | 17:20:19
KarlCZ

Mega epizoda…bye Ramsey!

7.4.2018 | 21:29:07
Kaktusák :D

Podla mna naj epizoda,aj ked mam trošku pochybnosti k tej bitke ale neva :)

27.7.2017 | 13:59:49
Locker.

Epizoda, která je v rozporu s GoT…D&D jsou šarlatáni…

10.7.2017 | 15:30:52
wendol
Tož začátek dobrý, ale ta bitva
Jenom úplně retardovaný idiot by opustil ochranu hradu, aby válčil na otevřeném poli, což ovšem Ramsay je, takže …
  • Večer před bitvou, mluví Jon se Sasnou a ona mu neřekne, že jede Baeliš na pomoc, tzn. že ta blbaňa udělala ze všech napřed blbce a potom mrtvoly.
  • Kdyby si ten obr vzal štít z fošen a do druhé ruky kládu, tak vyhraje bitvu sám. Který retardovaný idiot jde do bitvy s holýma rukama, přitom když byl útok na zeď, tak jeden obr měl luk, což je relativně sofistikovaná zbraň. Těžko teda chápat, proč by si jeho soudruh nevzal do pazoury, aspoň klacek nebo prostě něco.
31.5.2017 | 22:23:53
KingOfChillers

The true King in the North has returned!

24.11.2016 | 16:58:16
Badmaniak

Jeden z mála dílů, který hodnotím, ale prostě musím… Jon to totálně projel, Sansa je hlupaňa co neřekne na poradě, že má armádu a tají si to pro sebe už pět dílů… A nakonec to, že Jon zas málem třikrát umře a nic, to už na mě bylo taky moc. Buď měl umřít na začátku, kdy by to bylo vážně dějově super, nebo by měl prohrát a klidně se pak z té hromady těl vyhrabat, ale tyhle happyendy s natahovanym „jakože to prohrajeme“ a pak nic, to fakt nemusim… A co se týká draků a lodí, tak taky se dalo čekat. No čekal jsem trošku víc…

3.10.2016 | 2:00:15

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás