Game of Thrones (Hra o trůny) Qhono

Qhono

Qhono

Dothracký bojovník khala Mory.

Sezóny 2
2016 - 2017


Qhono je dothracký bojovník, který jako jeden z mnoha Dothraků narazí na Daenerys Targaryen. Jedná se o rozumného mladého Dothraka, který nemá sklony k násilí a barbarství.

první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje


druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava ve třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Tato postava v páté sérii nevystupuje

šestá série (Tanec s draky)

Qhono bere Daenerys Targaryen ke khalu Morovi, který si chce se svou novou zajatkyní promluvit. Moro se jí nejdříve vysmívá a poté jí říká, co všechno s ní udělá, ale jak mu Daenerys prozradí, kdo je, tak jí řekne, že ji odveze do Vaes Dothrak, kde bude žít s ostatními vdovami po velkých khalech.

Po cestě do Vaes Dothrak Qhono doprovází Daenerys k ostatním vdovám. Následně je Daenerys předvolána před všechny khaly, kde se dozvídá, co s ní mají v plánu. Daenerys je však nehodlá poslouchat a vypálí celý stan, čímž zabije všechny khaly. Následně předstupuje před Dothraky, kteří před ní poklekají. Mezi nimi je i Qhono.

sedmá série (Vichry zimy)

Qhono se stane jedním z nejbližších dothrackých válečníků, kteří neustále střeží královnu Daenerys. Po jejím velkém triumfu v Essosu se jí stal naprosto oddaný. Právě proto ji doprovodil na Dračí kámen, který se stal jejím novým domovem.

Když Daenerys opustí pevnost, tak jsou v jejích patách Dothrakové, a mezi nimi je i právě Qhono. Ten se později vypraví do bitvy proti lannisterské armádě, kde doprovází Tyriona a řekne mu, že podle něj jsou lidé ze Západozemí slabí. Poté ho následuje i na setkání v Dračím doupěti, kam Daenerys přiletí na svém drakovi.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BixB

Trochu ty Dothraky v seriálu odbývají… až se mi to začíná nelíbit. V 1. sériích jsem z nich měl daleko větší respekt… Tuhle postavu jsem snad ani nezaregistroval…

23.7.2016 | 13:20:48
WILLIAM_MOINSPIELD

trapák

23.7.2016 | 9:44:56
Germaister

On tam vůbec byl ? pro děj naprosto nedůležitá postava :(

22.7.2016 | 18:20:17
jajkob

Postava ktorá nemá do deja žiadny vplyv…

22.7.2016 | 17:40:02

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Osmá série

21 teorií, ke kterým v poslední sérii pravděpodobně dojde

21 teorií, ke kterým v poslední sérii pravděpodobně dojde

Určitě jste již přemýšleli nad tím, co všechno se v osmé řadě seriálu Game of Thrones stane. Jeden fanoušek sepsal své teorie, které nezní vůbec šíleně. Však se o tom přesvědčte sami.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás