Game of Thrones (Hra o trůny) Qhono

Qhono

Qhono

Dothracký bojovník khala Mory.

Sezóny 3
2016 - 2019

Qhono je dothracký bojovník, který jako jeden z mnoha Dothraků narazí na Daenerys Targaryen. Jedná se o rozumného mladého Dothraka, který nemá sklony k násilí a barbarství.

první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje


druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava ve třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Tato postava v páté sérii nevystupuje

šestá série (Tanec s draky)

Qhono bere Daenerys Targaryen ke khalu Morovi, který si chce se svou novou zajatkyní promluvit. Moro se jí nejdříve vysmívá a poté jí říká, co všechno s ní udělá, ale jak mu Daenerys prozradí, kdo je, tak jí řekne, že ji odveze do Vaes Dothrak, kde bude žít s ostatními vdovami po velkých khalech.

Po cestě do Vaes Dothrak Qhono doprovází Daenerys k ostatním vdovám. Následně je Daenerys předvolána před všechny khaly, kde se dozvídá, co s ní mají v plánu. Daenerys je však nehodlá poslouchat a vypálí celý stan, čímž zabije všechny khaly. Následně předstupuje před Dothraky, kteří před ní poklekají. Mezi nimi je i Qhono.

sedmá série (Vichry zimy)

Qhono se stane jedním z nejbližších dothrackých válečníků, kteří neustále střeží královnu Daenerys. Po jejím velkém triumfu v Essosu se jí stal naprosto oddaný. Právě proto ji doprovodil na Dračí kámen, který se stal jejím novým domovem.

Když Daenerys opustí pevnost, tak jsou v jejích patách Dothrakové, a mezi nimi je i právě Qhono. Ten se později vypraví do bitvy proti lannisterské armádě, kde doprovází Tyriona a řekne mu, že podle něj jsou lidé ze Západozemí slabí. Poté ho následuje i na setkání v Dračím doupěti, kam Daenerys přiletí na svém drakovi.

osmá série (Sen o jaru)

Popis této série bude doplněn až po odvysílání všech epizod.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
madcat

dala bych mu lepší hodnocení, ale kvůli jeho trapnému makeupu prostě nemůžu :D

25.5.2019 | 17:19:58
violetta

to mě ani nenapadlo, že to je on :D

2.5.2019 | 7:05:44
BixB

Trochu ty Dothraky v seriálu odbývají… až se mi to začíná nelíbit. V 1. sériích jsem z nich měl daleko větší respekt… Tuhle postavu jsem snad ani nezaregistroval…

23.7.2016 | 13:20:48
WILLIAM_MOINSPIELD

trapák

23.7.2016 | 9:44:56
Germaister

On tam vůbec byl ? pro děj naprosto nedůležitá postava :(

22.7.2016 | 18:20:17
jajkob

Postava ktorá nemá do deja žiadny vplyv…

22.7.2016 | 17:40:02

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás