Game of Thrones (Hra o trůny) Herecké novinky pro druhou sérii

Herecké novinky pro druhou sérii

Herecké novinky pro druhou sérii

Jak se ukazuje tak natáčení je v plném proudu a na internet se o něm skoro každý den dostane nějaká informace. O tom svědčí i počet nových herců s kterými se ve druhé sérii potkáme.


1 0
7.8.2011

Prvním z nových herců je Roy Dotrice, který si zahraje pyromancera Hallyna, vůdce cechu alchymistů.

Roye můžete znát například z filmu Kráska a zvíře, kde hrál otce. Později se účastnil nahrávání prvních tří audiobooků Písně ledu a ohně.


GRRM o něm prohlásil, že je to jeden z nejpříjemnějších herců, s kterým měl tu čest pracovat a je prý rád, že ho v seriálu má.

Obsazena byla také postava Jaqena H’ghara. Toho ztvární německý herec Tom Wlaschiha. Wlaschiha se objevil ve spoustě německých filmů a seriálů. Několik malých rolí měl i v několika Hollywoodských filmech jako Nepřítel před branami, Mnichov a Valkýra.

Jaqen H’ghar patří do skupiny kriminálníků, kteří jsou společně s Aryou odváděni na Zeď. Podle knih by jeho vzhled opravdu zajímavý. Polovina jeho vlasů by měla být zrzavá a druhá světlá. Jaqen by měl být cizinec ze Svobodných měst a měl by mluvit lámanou angličtinou. Měl by být svůdný, okouzlující a velmi nebezpečný.

Další postavou bude Qartheenský princ, Xaro Xhoan Daxos, který poskytne Daenerys a jejímu novému khalasaru úkryt a podporu ve starobylém městě Qarth.

Xara bude hrát britský herec Nonso Anozie, známý divadelník, který je nejmladším mladým hercem, který v profesionálním divadelnictví hrál ve hře Král Lear. Nonso se také objeví v nadcházejícím 3D snímku Barbar Conan, ve kterém si zahraje společně s Jasonem Momoou, který ve Hře o Trůny hrál Khala Droga.

Po předchozích spekulacích o seru Davosu Seaworthovi, bylo potvrzeno, že jeho syna Matthose Seawortha bude hrát Kerr Logan.

Bylo potvrzeno, že postava Ashy Greyjoy se v seriálu bude jmenovat Yara. Hrát ji pravděpodobně bude Gemma Whelan, kterou můžete znát z filmu Gulliverovy cesty nebo Vlkodlak. Asha (Yara) je starší sestrou Theona Greyjoye. Yara vzdoruje všem rodinným tradicím, tím že velí své vlastní lodi, vede své muže do bitev a s lehkostí vládne sekerou.

Ashino jméno bylo změněno pravděpodobně proto, že zní podobně se jménem Oshy, která se již v seriálu vyskytuje. Během první série bylo podobně změněno i jméno mladého lorda z Eyrie. V knižní předloze se jmenuje Robert, ale pro seriál mu bylo dáno jméno Robin, aby se jeho jméno nepletlo se jménem krále Roberta Baratheona

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás