Game of Thrones (Hra o trůny) Peabody Awards a nominace na Hugo Awards

Peabody Awards a nominace na Hugo Awards

Peabody Awards a nominace na Hugo Awards

Po dvou cenách Emmy a po několika ocenění Scream Awards se Hra o Trůny dočkala další ceny. Je jí Peabody Award – nejstarší ocenění v elektronických médiích, které nemá žádné kategorie a které má na každý rok určitý počet udělených ocenění.


1 0
8.4.2012

Je tedy celkem jasné, že Hra o trůny nezvítězila v žádné konkrétní kategorii, ale jako celek.

Peabody o Hře o trůny napsali:Hra o trůny je adaptací fantasy knih z dávnověku spisovatele George R. R. Martina. Seriál do sebe ponoří diváky všech věkových kategorií a zřetelně popisuje svět mystický i nemystický, důvěru i zradu, zázraky i chaos.

Doufejme, že se seriálu bude dařit sbírat různá ocenění i nadále a s tímto naším přáním je spojena také nominace na Hugo Awards v kategorii Nejlepší dramatická prezentace.


Zde bude Hra o trůny soupěřit například s Harry Potterem a druhou částí jeho Relikvií smrti, Kapitánem Amerikou – Prvním Avengerem nebo filmem Zdrojový kód.

V kategorii o nejlepší knihu je nominován i Martinův Tanec s draky, který by u nás měl vyjít v českém překladu na přelomu května a června.

My tímto seriálu gratulujeme a doufáme, že na přelomu srpna a září, kdy mají být Hugo Awards oznámeny, Vás budeme moci informovat o tom, že Hra o trůny získala další cenu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás