Game of Thrones (Hra o trůny) Přijďte si zahrát Game of Thrones: LCG

Přijďte si zahrát Game of Thrones: LCG

Přijďte si zahrát Game of Thrones: LCG

Někteří z Vás si zajisté všimli, že v našem boxíku s deskovými hrami přibyla živoucí karetní hra – Game of Thrones: LCG. Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli a chtěli byste si hru vyzkoušet vyuužijte nabídky našeho partnerského obchodu svet-deskovych-her.cz.

0 0
3.3.2012

Zítra v neděli, 4.3.2012 od 13 hodin cca do 18 hodin se v herně deskových her v Praze uskuteční tématické herní odpoledne, které je určené především pro fanoušky úspěšné ságy Píseň ledu a ohně George R. R. Martina, kterou k nám v seriálovém zpracování přináší kanál HBO. Na motivy knižní série existuje úspěšná živoucí karetní hra (LCG) Hra o trůny (A Game of Thrones), ve které se proti sobě utkávají jednotlivé rody známé z této ságy. Hra patří mezi tzv. živoucí karetní hry (LCG), což znamená, že hráči si mohou k základní hře dokupovat rozšiřující sady karet. Na rozdíl od sběratelských karetních her, zde nekupujete zajíce v pytli. Veškeré karty jsou dostupné a v rozšiřujících sadách je najdete vždy po třech kusech od každé karty. Hra o trůny má zajímavý a chytlavý koncept, přijďte si ji vyzkoušet. Hru Vám představí a pravidla vysvětlí zkušení hráči.
  • Během odpoledne budou mít zájemci dvě možnosti (cca 13:30 a 15:30) vyslechnout si představení hry a její pravidla a ihned poté si ji vyzkoušet.
  • Přijít můžete i pokud hru nevlastníte, základní sadu i některé rozšiřující balíčky budeme mít k dispozici.
  • Samozřejmě doufáme, že dorazí i nějací zkušení hráči, kteří si to rozdají mezi sebou a případně naváží nové kontakty!
Zdroj: svet-deskovych-her.cz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Spin-off

Hru o trůny sice čeká poslední série, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž oficiálně objednala první spin-off, ve kterém zavítáme do daleké minulosti. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás