Game of Thrones (Hra o trůny) Přijďte si zahrát Game of Thrones: LCG

Přijďte si zahrát Game of Thrones: LCG

Přijďte si zahrát Game of Thrones: LCG

Někteří z Vás si zajisté všimli, že v našem boxíku s deskovými hrami přibyla živoucí karetní hra – Game of Thrones: LCG. Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli a chtěli byste si hru vyzkoušet vyuužijte nabídky našeho partnerského obchodu svet-deskovych-her.cz.


0 0
3.3.2012

Zítra v neděli, 4.3.2012 od 13 hodin cca do 18 hodin se v herně deskových her v Praze uskuteční tématické herní odpoledne, které je určené především pro fanoušky úspěšné ságy Píseň ledu a ohně George R. R. Martina, kterou k nám v seriálovém zpracování přináší kanál HBO. Na motivy knižní série existuje úspěšná živoucí karetní hra (LCG) Hra o trůny (A Game of Thrones), ve které se proti sobě utkávají jednotlivé rody známé z této ságy. Hra patří mezi tzv. živoucí karetní hry (LCG), což znamená, že hráči si mohou k základní hře dokupovat rozšiřující sady karet. Na rozdíl od sběratelských karetních her, zde nekupujete zajíce v pytli. Veškeré karty jsou dostupné a v rozšiřujících sadách je najdete vždy po třech kusech od každé karty. Hra o trůny má zajímavý a chytlavý koncept, přijďte si ji vyzkoušet. Hru Vám představí a pravidla vysvětlí zkušení hráči.
  • Během odpoledne budou mít zájemci dvě možnosti (cca 13:30 a 15:30) vyslechnout si představení hry a její pravidla a ihned poté si ji vyzkoušet.
  • Přijít můžete i pokud hru nevlastníte, základní sadu i některé rozšiřující balíčky budeme mít k dispozici.
  • Samozřejmě doufáme, že dorazí i nějací zkušení hráči, kteří si to rozdají mezi sebou a případně naváží nové kontakty!
Zdroj: svet-deskovych-her.cz

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás