Game of Thrones (Hra o trůny) Xaro Xhoan Daxos zblízka + milá zpráva

Xaro Xhoan Daxos zblízka + milá zpráva

Xaro Xhoan Daxos zblízka + milá zpráva

Před dvěma dny unikla na internet první pořádná fotografie Nonsa Anozie v kostýmu jeho postavy, kterou je Xaro Xhoan Daxos. My Vám spolu s touto fotografií, přínášíme i popis této postavy.


1 0
24.2.2012

Xaro je mocný kupecký princ, z obrovského města Qarth, které leží na jihu od Dothrackého moře. Je členem vlivného kupeckého cechu a má mnoho přátel mezi vládci tohoto města.

V knižní předloze je členem kupeckého cechu známého jako Třináctka, což je jedna z mnoha frakcí, které se snaží v Qarthu získat moc. Má opravdu velikou moc a vlastní 84 lodí. V knihách je také popisován jako muž bledé pleti, navzdory tomu, že Nonso Anozie je černoch.


Pokud by Vás zajímaly ostatní nové postavy, které se objeví ve druhé sérii, přečtěte si jejich KOMPLETNÍ seznam.

A milou zprávou, kterou je mi velkým potešením sdělit Vám, je fakt, že jsme pro náš web sehnali novou překladatelku, která se postará o otitulkování videí, která už zde na webu máme. Jedná se o uživatelku Katherine16, která je velkou fanynkou tohoto seriálu, ale s titulkováním ještě nemá mnoho zkušeností. Proto jí prosím odpusťtě drobné chyby a v případě Vaší velké nespokojenosti jí napište soukromou zprávu. Pokud se Vám ale její titulky budou líbit, neváhejte a ohodnoťte ji Karmou.

Níže naleznete nová videa, která byla v posledních dnech otitulkována.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás