Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 311×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Xaro Xhoan Daxos zblízka + milá zpráva

Xaro Xhoan Daxos zblízka + milá zpráva

Před dvěma dny unikla na internet první pořádná fotografie Nonsa Anozie v kostýmu jeho postavy, kterou je Xaro Xhoan Daxos. My Vám spolu s touto fotografií, přínášíme i popis této postavy.

1 0
24.2.2012

Xaro je mocný kupecký princ, z obrovského města Qarth, které leží na jihu od Dothrackého moře. Je členem vlivného kupeckého cechu a má mnoho přátel mezi vládci tohoto města.

V knižní předloze je členem kupeckého cechu známého jako Třináctka, což je jedna z mnoha frakcí, které se snaží v Qarthu získat moc. Má opravdu velikou moc a vlastní 84 lodí. V knihách je také popisován jako muž bledé pleti, navzdory tomu, že Nonso Anozie je černoch.

Pokud by Vás zajímaly ostatní nové postavy, které se objeví ve druhé sérii, přečtěte si jejich KOMPLETNÍ seznam.

A milou zprávou, kterou je mi velkým potešením sdělit Vám, je fakt, že jsme pro náš web sehnali novou překladatelku, která se postará o otitulkování videí, která už zde na webu máme. Jedná se o uživatelku Katherine16, která je velkou fanynkou tohoto seriálu, ale s titulkováním ještě nemá mnoho zkušeností. Proto jí prosím odpusťtě drobné chyby a v případě Vaší velké nespokojenosti jí napište soukromou zprávu. Pokud se Vám ale její titulky budou líbit, neváhejte a ohodnoťte ji Karmou.

Níže naleznete nová videa, která byla v posledních dnech otitulkována.

Zdroj: HBO

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama