Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

Vikecka

Poslední díl byl pro mě velkým zklamáním. Od všeho trochu, dohromady nic! Všechno uspěchané, nedotažené. Škoda.

11.5.2013 | 19:55:56
JiraF

Z téhle episody jsem jednoduše zmatená… Přišlo mi to takové nedotažené…

Rachelin Callback byl přímo luxusní (jako všechna její vystoupení v téhle sérii), ale mohla dostat víc prostoru…

Ryder/Unique scény nekomentuju, vůbec jsem totiž nepochopila kam tím tvůrci směřují…

Wemma svatba? Hurááá už bylo na čase, takhle to mohli klidně vyřešit už v „Girls (and Boys) on Film“

Klaine mohli dostat více prostoru, ale jsem ráda, že Blaine Kurta nepožádal o ruku… A i když jsem velká Klaine fanynka, ten cliffhanger mě nebere a myslím si, že by Kurt teď neřekl ano. Jak už tady napsala Carmen, musí se k tomu postupně propracovat… Ale scény s Patty a Meredith byla kouzelné :)

Brittanina reakce mi přišla přehnaná, ale potom před vystoupením, jak stáli všichni v kruhu a Britt (ale i HeMo) se se všemi loučila… Jen absolutní emoční neandrtálec by neuronil slzu… (Musím vám říct, že koukat tuhle scénu cestou vlakem v plném kupé je docela zabíračka:) )

Co se týče songů: „To Love You More“ a „Hall Of Fame“ jednoznačně nejlepší songy z tohohle dílu.

Chci poděkovat všem, co se podílejí na těchhle stránkách včetně lidí, kteří dělají na titulkách: Děkuju za to, co pro nás děláte, za příspěvky, novinky a za titulky (tentokrát byly superrychle hotové) Palec nahoru

#2304 Marti
11.5.2013 | 22:06:37
Marti

Neskutečná čtvrtá řada. Na jednu stranu se mi strašně líbily části v NY, na druhou stranu nechápu, jak mohl Glee club vyhrát Regionals, když písničky byly příšerné v porovnání s předchozími ročníky. Opravdu nechápu… doufám, že pátá řada bude lepší, ale asi doufám marně…

11.5.2013 | 22:39:38
Marti

#2302 JiraF: Btw. patrně jsem emoční neandrtálec, Brittany mi je neskutečně protivná, neuronila jsem ani jednu jedinou slzu.

11.5.2013 | 22:40:31
kakin

ja uz ty komentare radsi ani nectu…lidi proberte se, Glee je o zivote nactiletych a takovehle veci se proste stavaji…komentovani typu „je to naprd“ je opravdu projevem slabomyslnosti…o­pravdu nechapu, jak muzete hodnotit neco, cemu vlastne ani nerozumite…pokud je tu nekdo studentem scenaristiky na nejake AMU, tak se mu omlouvam, ten vi, kolik je nejen kolem scenare prace…zaverecny dil me nadchl nejen diky pisnickam, ale i diky tem otevrenym koncum, ktere slibuji velke veci

#2306 jajiK #2307 NewYork #2315 Domik
11.5.2013 | 23:51:36
jajiK

#2305 kakin: Já uplně souhlasím s tebou. Nechápu jak někdo muže napsat že to bylo příšerný. Asi je to každýho názor, ale přemýšlejte u toho když to píšete. :) Vzpomeňte si o čem Glee vlastně je. A to vaše „nedotažení“ bylo pro nalákání na další season. Sleduju mnoho seriálů a tohle se prostě stává. Mě se díl líbil..přesně jak říká kakin, písničky byly užasné, už se nemůžu dočkat až uvidím jestli to Rachel zvládla a se všema jak to bude. Proto si myslím že obviňovat Brada Falchuka, Iana Brennana, Ryana Murphyho (tvůrce Glee) že dělá špatnou práci a měl by se nahradit. Just bullshit sorry guys.

#2307 NewYork
12.5.2013 | 13:01:08
NewYork

#2305 kakin:
#2306 jajiK: naprosto s oběma souhlasím díl se mi fakt líbil!! ND super poslouchám pořád dokola jediné co je mi líto je že jsme se nedozvěděli jak to dopadne s klaine a jak dopadlo konkurz na funny a že na to budeme muset čekat :-( myslím že scénáristi odvádí opravdu kus práce a Unique to podle mě byla jen proto aby Ryder měl důvod odejít z Glee kde by měl končit. Ale je to škoda sledovala jsem ho v TGP a byl fakt dobrý jen škoda že dostal tak komplikovanou postavu a prostě si myslím že mu to nesedlo a proto si taky nezískal tolik fanoušků a opravdu je mi líto že Ali Stroker(TGP) se tam mihla pouze v jednom díle protože je naprosto úžasná!! Myslím že se máme na co těšit a někde jsem četla že by se údajně Glee mělo vrátit v půlce srpna aby dojeli školní rok a od září klasika…ale uvidíme jak to bude, už se začíná objevovat spousta spoilerů a teď už jen co bude pravda…ale už aby bylo Glee zpět :-)

12.5.2013 | 13:43:01
Ivčí

Já si třeba myslím, že to, že je to nedotažené se nevylučuje s tím, že je to dobře zpracované. Ano, jsem zklamaná z posledního dílu, protože si myslím, že to bylo až moc cliffhangerů na jednu epizodu, prostě to bylo všecko vsoukané do posledního dílu, každý má rád něco jiného, ale myslím, že když končí série, tak by se alespoň některé věci, na které fanoušci čekají, měly ukončit. To ale neznamená, že si myslím, že producenti neodvádějí dobrou práci, jen nesouhlasím s vývojem, ale to záleží na individuálním názoru. Takže za sebe říkám, že jsem zklamaná, čekala jsem, že se dozvíme víc, když další epizoda by měla být až v září, ale písničky byly úžasný, Brittany závěr, ačkoli ji moc nemusím, mě překvapil, konečně se Emma s Willem vzali,.. Kdyby si někdo myslel, že je to špatně zpracované, neztrácí tím čas.

12.5.2013 | 15:11:49
FateBriders

Ahoj, tak bych se s Vámi chtěl rozloučit a snad se uvidíme v záři a budeme všichni napínavě sledovat 5th serii. Jinak jsem ještě neviděl 21,22 díly, nechávám si je na jindy.. :) jinak kdybyste všichni tady chtěli zůstat v kontaktu tak můžeme, stačí kdybych já nebo někdo založil tajnou nebo soukromou skupinu na FB kde bychom si sdělovali zážitky,apod pokecali prostě takový Glee CLUB čr, jestli máte zájem, kdyby ano, mohu založil a pošlu odkaz. :)

#2310 ter.enka #2313 NewYork
13.5.2013 | 0:45:51
ter.enka

#2309 FateBriders: Já bych zájem určitě měla :-)

13.5.2013 | 8:32:57
TomBu

No jo, moc postav, dvě hlavní dějové linie, málo prostoru. To se potom nedivte, že je něco „nedotažené“.

Jinak nejlepší moment z celé epizody byl, když Santana podávala Kurtovi kapesník, ten jeho pohled…:-D

13.5.2013 | 9:47:05
HeliosXena

Čakať až do septembra sa mi nechce. Čo si mám zatiaľ trhať vlasy. :( Nevadí, tak si to pozriem celé už po tretí krát. Aspoň si to oživím. A tá pasáž so Santanou a servítkou bola super. :D

13.5.2013 | 22:03:18
NewYork

#2309 FateBriders: také bych byla určitě pro :-)

14.5.2013 | 19:16:18
hali13

Tak finále bylo celkem slušný.Dojalo mě loučení Heather (Brittany) a děj taky nebyl špatný ale přeci jen není to úplně ono snad se v 5 sérii dočkáme sterého dobrého Glee které asi všichni postrádáme. Zpět k epizodě regionálky se mi moc nelíbili upřímně Jessica Sanchez byla famózní a to co potom předvedli ND mě zklamalo.Postup jsem sice čekal ale byl nezasloužený tenhle rok prostě na postup neměli ani v jednom kole. Svatba Wemma na to se dá říct jen konečně. Tak na závěr dodám že nezbývá než jen se modlit a doufat v lepší 5 sérii. :-)

17.5.2013 | 23:32:16
Domik

#2305 kakin: Podle tebe lidi nemůžou soudit, že je psaní Glee odfláknuté, dokud nestudují, jak se mají psát scénáře? Tak snad nemyslíš vážně. Glee skáče od jedné linky k druhé, několik dílů je kolikrát naprosté ticho a pak se něco stane bez jakékoli návaznosti, postavy se jednou chovají tak, podruhé onak, děj kolikrát vůbec nedává smysl, nikam se neposouvá… Pokud ti tohle nepřijde jako odfláknuté psaní, tak jsi vskutku nenáročný divák.

Ano, psaní scénářů je skutečně obtížné a někteří scénáristi Glee na to evidentně nemají. Nehledě na to, že se v seriálu objevují naprosto základní chyby, kdy třeba Quinn koupí Rachel jízdenku do New Havenu a sobě do New Yorku a pak tvrdí, že Rachel koupila jízdenku jí. To jsou chyby v kontinuitě a v Glee se jich objevuje mnohem více než v jiných seriálech, protože mají evidentně naprosto neschopné lidi, kteří mají seriálovou kontinuitu kontrolovat.

Problém Glee je, že má moc postav a nedokáže s nimi pracovat. Některé dějové linky, které by bylo potřeba rozpracovat do více epizod, odfláknou během jedné a naopak některé se táhnout napříč několika epizodami, až je to naprosto nudné. Viz třeba dějová linka s Ryderem a Unique v téhle sérii.

Pokud ti psaní Glee nepřijde odfláknuté, dobře pro tebe, ale jsou lidi, kteří od toho seriálu čekají víc a mají právo být zklamaní.

#2316 litllewitch
19.5.2013 | 15:03:57
litllewitch

#2315 Domik: Ámen. Chtěla jsem taky něco napsat, ale vystihla jsi to.

19.5.2013 | 15:18:52
Dadlaaa

Ahoj, myslím si, že každý má svůj názor na tuto sérii Glee. Já jsem Gleek už od začátku, takže, abych řekla pravdu poslední díl 4. série mě trochu zklamal. Myslím si, že písničky byly zvoleny dobře a pro mě vítěz Regionálek jednoznačně ND. Jsem vcelku ráda, že Blaine se nedostal k té žádosti o ruku, protože se přikláním k názoru, že by se k tomu měli dopracovat, pro začátek tím, že spolu začnou znovu chodit :D Pak mě vlastně ani moc nepotěšila svatba Wemmy, protože mi tam chyběl Finn, Puck, Rachel a Quinn :( A ta věc mezi Ryderem a Unique byla prostě zvláštní, vlastně do teď nechápu co Unique čekala, že se stane, vždyť Ryder není gay. Doufala jsem, že když Ryan sliboval pro Rydera holku, že bude skutečná. :( Uvidíme co pro nás přichystají v 5. sérii. Těším se!!! :D Jinak bych ještě chtěla, moc poděkovat za titulky a všechny příspěvky ohledně Glee!!! :D :D :D

#2319 Lucille
19.5.2013 | 16:02:36
Cedrik

Domik: Naprosto souhlasím s Domik, akorát bych dodal, že scénář zrovna u Glee, byl slabší vždy a nejen u čtvrté série.

19.5.2013 | 21:44:47
Lucille

#2317 Dadlaaa: Ač skoro do puntíku souhlasím s tvým příspěvkem (a děkuji ;), tak tohle si prostě neodpustím. Unique je ŽENA. Ryder tedy nemusí být gay na to, aby se mu líbila. To, že se mu ona nemusí líbit, to už je jiná, to mu nikdo vzít nemůže. Jinak celá její linka je zrovna jedna z věcí, které jsem se hodně bála a scénáristům se podle mě povedla na jedničku. Sama tam vysvětluje, že si jenom chtěla popovídat a porozumět s někým, kdo by jí hned nezaškatulkoval podle toho jak vypadá a myslím, že to dokonale vystihuje situaci.

A ještě teda přidám asi nepopulární názor, ale čtvrtá serie, i přes všechny boty scénáristů, se mi líbila mnohem víc, než třetí. :)

#2320 Dadlaaa #2323 blbiiiiinka
20.5.2013 | 10:07:22
Dadlaaa

#2319 Lucille: Ok, souhlasím, ale nebylo to o tom, že se Ryder do „Katie“ zamiloval? Tak jsem si to potom asi špatně vyložila, ale opravdu jsem pozapomněla, že Unique mu to v posledním díle vysvětlovala, rozhodně proti ní nic nemám :D Alex Newell se mi moc líbil v Glee projektu – jejich Under Pressure bylo úžasný :D Ale napsala jsem to převážně kvůli Ryderovi, jsem prostě asi romantická duše :D

#2321 Lucille
20.5.2013 | 20:58:22


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama