Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

Cinkitoo

Taky jsem ráda, že Marley je teď v pozadí, nemám ji ráda. Ale proboha, co to má Sam na hlavě? Už by se mohl nechat ostříhat. Sama jsem překvapená, že mi Demi v Glee nevadí, i když jsem nečekala, že bude chodit se Santanou. Upřímně, představovala bych si pro ni někoho lepšího, Brit se mi taky moc nepozdávala. Na příští díl se mi moc koukat nechce, bude to samej sentiment a „děti, takhle ne“, což moc nemusím. Ale uvidíme, třeba to bude dobrý.

6.10.2013 | 18:20:48
FateBriders

Tak druhý díl byl opravdu jenom asi jen tak, nechápu proč jsou ještě ve škole, myslel jsem,že už je 4 série pro Blaine apod maturitní ročník,ale asi ne. Tento díl byl opět o ničem z Demi Lovato tam udělali nějakou „drsnou holku“ Už opravdu neví co domýšlet.. Nejlepší co tam je a bude jsou: BLAIN a RACHEL, Santana, tyto postavy jsou naprosto super a přidal bych i KITTY :). Co mne opravdu naštvalo,že museli udělat z té černošky nějakou s prominutím mladou santanu + sue. Sue už také začíná přehánět má pořád super hlášky,ale co potom předvedla? Bože.. nuda...... Plus dělat reklamu na ubohý a seriál „Smash“ jsem opravdu nečekal… co bude přístě American horror story? Nebo náš rovnou odkážou abychom se koukali na novou řadu greys anatomy

#2363 Dadlaaa
7.10.2013 | 3:13:49
Dadlaaa

#2362 FateBriders: 4.série byla jen půl školního roku, vždyť to přece končilo regionálním kolem,proto byl další ples,a bude další kolo soutěže,takže všichni budou maturovat až v tehle sérii.

7.10.2013 | 7:50:47
chewbacca

prvý diel katastrofálny NUDA, NUDA, NUDA. mozte si hovorit, aky je tento serial uzasny ale uz davno stratil svoje caro. toto bola moja posledna epizoda glee :-)
#2360 lovenaya:

8.10.2013 | 17:45:41
Petula208

Ahojky lidičky,moc se omlouvám,že to sem píšu a doufám,že nebudete moc naštvaní a pomůžete mi.Přihlásila jsem svého kocourka Gismíka do soutěže v Blesku a potřebovala bych pro něj nasbírat nějaké hlasy.Kdyby se vám chtělo tak stačí kliknout na odkaz http :/hobby.blesk­.cz/soutez/koc­ka-ceska/2013/pro­fil/968/gismik opsat kód z obrázku a dát hlasuj.Z jedné IP adresy jde hlasovat 10 krát za hodinu. Ještě jednou se moc omlouvám,že to sem dávám,ale nevěděla jsem kam jinam to dát.Předem moc děkuji :-)

8.10.2013 | 19:51:31
Acikra

Prosím Vás, kde nájdem online glee prvú časť aj druhú z novej série online s titulkami? :/ nikde to neviem nájsť, pred tým to bývalo na zkouknito.cz, ale teraz ani tam to už nie je :/

#2368 novavcielka
10.10.2013 | 19:41:50
Petula208

Mám akorát ke stažení,ale online netuším :-/

10.10.2013 | 19:44:13
novavcielka

#2366 Acikra: http://www.teevee.sk/serialy/glee Tam to postupne pridávajú

11.10.2013 | 10:42:01
refaim

Tento díl … nesnesitelný :-( Opravdu jsem nečekal, že budu brečet … Když Santana zpívala, bylo to tak dojemné … a když ke konci brečela, zakřičela a utekla, sám jsem měl chuť zakřičet … Je to opravdu smutný díl, ale je od Glee hezké, že uctili Coryho památku. Odpočívej v pokoji, Cory :-(

#2370 Dadlaaa
11.10.2013 | 21:21:38
Dadlaaa

#2369 refaim: souhlasím, začala jsem brečet s první písničkou a skončila na konci. Prostě jsem to prořvala celé, nejhorší pro mě byly scény jak Rachel přijela a zazpívala a pak pan Schue s tou bundou, to jsem brečela nejvíc. Nakonec jsem ráda, že se to odehrávalo až po jeho pohřbu, protože kdyby ještě umřel v tomhle díle bylo by to strašné. I takhle to bylo hrozně smutné :(

11.10.2013 | 22:03:35
niceenka

jako já takovýhle věci nesnášim, vůbec jsem chvílema přes slzy nic neviděla a necítila. Úplně jsem přestávala dýchat. Tenhle díl už nechci nikdy vidět :(

12.10.2013 | 0:13:01
Sofka

tento díl… 44 minut čistého pláče…budeš nám chybět Cory :'(

12.10.2013 | 10:01:19
Isla

Ahoj. Vím, že se to vzhledem k tak smutné a neuvěřitelně povedené epizodě nehodí, ale můžu se zeptat, jaký program používáte k vložení titulků do videa? Já mám nainstalovaný AviRecomp, ale teď mi nějak blbne, hází mi to chybu. Poradili byste mi prosím něco? Na internetu video s vloženýmy titulkami ještě není a já nejsem zas tak dobrá v angličtině, abych pochytila všechno. Předem vám děkuji za odpověď. :)

12.10.2013 | 11:12:07
litllewitch

Na to nepotřebuješ program. Titulky si můžeš načíst přes přehrávač. A hlavně pokud je ten tvůj přehrávač alespoň trochu chytrej, tak by se ti titulky měly načíst automaticky, protože jsou pojmenované stejně jako video s dílem.

#2376 Dadlaaa
12.10.2013 | 11:24:14
Isla

Dobře, děkuji. Ale jen pro jistotu, není náhodou už někde epizoda ke stažení s titulkami?

#2376 Dadlaaa
12.10.2013 | 12:24:42
Dadlaaa

#2375 Isla: já jsem jí nenašla, ale je to přesně tak jak psala #2374 litllewitch: prostě to pojmenuješ stejně a u titulků musíš mít koncovku .srt …např. Glee S05E03.srt

12.10.2013 | 14:23:52
Petula208

Tak do hodiny je budeme mít na netu.Bohužel,chodím do práce i v sobotu a doma máme taky práci takže jsme to dřív nestihli

#2378 Isla
12.10.2013 | 14:28:13
Isla

#2377 Petula208: To všichni chápeme, taky toho mám teď dost. Stáhla jsem si nový přehrávač a už na to přišla, moc díky. :)

12.10.2013 | 15:28:22
jaja981

Myslíte si, že herci plakali naozaj? Teda, u Rachel to bolo jasné, ale mňa by veľmi zaujímalo, že či to bolo naozaj. Pevne dúfam, že áno, pretože mňa táto časť takisto veľmi dojala. :)

#2380 Ivčí #2383 LeaM
13.10.2013 | 12:18:49
Ivčí

#2379 jaja981: Taky jsem na to myslela… nechci nikomu krivdit,ale treba Darrenovi jsem to moc neverila… ale rozhodne nikoho neodsuzuju,protoze myslim,ze to byla nejtezsi mozna role,kterou si kdy mohli zahrat a nekdo proste truchli radeji sam…

#2381 smallia
13.10.2013 | 12:56:59


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama