Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

Cedrik

http:// thepirate bay.sx/ bez mezer

7.8.2013 | 22:52:05
p2prey

Nová vzpomínková stránka, kterou se pokusím uchovat online tak dlouho, jak to půjde: http://tinyurl.com/czechcory . Pokud vám stejně jako mně bude Cory v seriálu chybět, a chcete zanechat malou stopu v čase, jako památku na dobu, kdy jste Glee sledovali, všimněte si konce té vzpomínkové stránky. Pokud tam chcete přidat svou přezdívku na Edně, prolinkovanou na váš profil (edna.cz/uziva­tele/prezdivka), stačí mi napsat do Vzkazníku (text zprávy nemusíte řešit, stačí vyplnit Cory nebo něco podobného). Připsání je možné i po delší době, pokud si tohle přečtete až se zpožděním. (A omlouvám se za vkazk ve více diskuzích, aby si to přečetlo více uživatelů.)

10.8.2013 | 16:53:56
FateBriders

Takže Adam Lambert a teď k tomu Demi Lovato, co bude dál ukáže se tam Obama? Nejlepší série 1–2–3 prostě TOP TO JE GLEE. 4 byla o ničem i když se na to šlo koukat, ale ta pata serie bude děs.. :/ :/

19.8.2013 | 22:23:54
20.8.2013 | 22:04:04
Dadlaaa

První epizoda 5. série, byla super, hlavně ta Blainova žádost o ruku bylo to hezký, takhle bych si bývala něják představovala závěr 4.série. Těším se na další díly :D

28.9.2013 | 16:16:48
Ivčí

Souhlas, začali moc hezky.. :) A Beatles jim fakt jdou suprově. A úplně miluju ty uniformy Rachel a Santany! :D Nejvíc mě odrovnalo, jak Blaine měl úplně stejnej hlas jak Paul, když je představoval Tině :)

#2347 Dadlaaa
28.9.2013 | 17:40:51
Dadlaaa

#2346 Ivčí: to vystoupení bylo super, hlavně jak měl Blaine vlasy jako Paul a to jejich kývání do rytmu bylo stejné jako u TB :D

#2348 Ivčí
28.9.2013 | 19:21:16
Ivčí

#2347 Dadlaaa: Jj, přesně! :D Dokonce bych řekla, že holky ani nepřeháněly, když šílely u pódia :D

28.9.2013 | 23:35:37
Domik

Děsí mě, kolika lidem přijde naprosto normální požádat o ruku někoho, s kým jste byli půl roku od sebe a pár jste znovu jen pár dní, místo toho, abyste se nejdřív znovu poznali a zjistili, jestli spolu vůbec dokážete znovu být a bude to fungovat.

Protože, ač by to bylo skutečně pěkné, kdyby to takhle fungovalo, lásko skutečně není všechno.

#2350 Dadlaaa
28.9.2013 | 23:48:16
Dadlaaa

#2349 Domik: Ale samozřejmě, že ne :) já osobně bych nevěru v životě neodpustila a rozhodně bych nesouhlasila s žádostí o ruku od někoho, kdo mi tak ublížil. Ale tohle je seriál a člověk chce vidět šťastné konce :) ono je to s Glee tak už od první série, v podstatě tam nastíní problém, který se rychle vyřeší mnohdy způsobem, který není úplně v pořádku. Oni tam s nevěrou zachází, tak jako, že ujedeš a je to v pořádku, vždycky ti odpustí, ale tak to samozřejmě nefunguje. Takže ano v seriálu se mi líbí, že Kurt Blaineovi odpustil a to jakým způsobem ho požádal o ruku, protože je to seriál :)

#2351 Innie #2355 Domik
29.9.2013 | 13:21:29
Innie

#2350 Dadlaaa: Přesně tak to vnímám já. Glee nelze brát tak vážně. Spousta lidí kouká na seriály, protože si chce odpočinout, pobavit se, a tak to mám s tímhle seriálem já. Poslední dobou už nejsou dějové linky i postavy takové, jako dřív, ale pořád se na to koukat dá. Mám ráda covery co dělají, vždycky objevím nového interpreta, písničku, nebo mě jejich cover zaujme víc, než originál. Většinou mi Glee spraví náladu a tak to má být. Kdo by se chtěl po „těžkém dni“ koukat na seriál, který je stejný jako realita a připomínal mu jeho problémy? Klaine mám ráda už od začátku, tedy spíš Kurta, a tak i přes to, že jsou na zásnuby moc mladí, tak jim fandím. Konečně je Kurt šťastný a on si to zaslouží :)

#2354 Dadlaaa
29.9.2013 | 15:19:08
jose8

Dobrej díl, skvělá byla scéna mezi Sue a Figginsem, potom jak se kluci baví o Tině a taky celý následující vystoupení. NY sem nějak moc nevnímal, nebo spíš mě nezaujalo. Celý požádání Kurta o ruku bylo super ale souhlas s komenty nade mnou, že je to docela divný v ohledu na celou historii Klaine, nicméně po rozpadu Finchel je Klaine momentálně hlavní pár Glee, a tak tvůrci chtěli aspoň nějaký happy end.

29.9.2013 | 19:37:31
xmalinka

no tak ja moc nezdielam toto vaše nadšenie.. jediné, čo sa mi páčilo bola žiadosť o ruku :) na môj vkus až príliš veľa, veľa pesničiek… skoro žiadny hovorený text… Ale to je vec vkusu..

29.9.2013 | 20:24:59
Dadlaaa

#2351 Innie: ano přesně, pro mě je to taky odpočinkový seriál, hlavně proto jsem se na něj začala koukat :) navíc seriálů plných napětí sleduju dost, takže jsem ráda, že tady většina problémů vznikne a zase se vyřeší, i když zvláštním a někdy i nemožným způsobem, ale je to asi tím, že těm postavám dali specifický povahový vlastnosti. A ohledně Klaine, já jim taky fandim od začátku. Bohužel, přesně jak bylo řečeno jsou už jediný pár, který mohl skončit šťastně, když nebude ani Brittana a hlavně nebude Finchel :( :( :(

29.9.2013 | 21:00:08
Domik

#2350 Dadlaaa: A to je podle mě špatně, jak tam ukazují nevěru. Děckám tím akorát ukazují, že je vlastně nevěra v pohodě, protože ti tvoje partnerka/tvůj partner nakonec stejně odpustí. A to podle mě vůbec není v pořádku.

Šťastný konec by přece mohl být tak jako tak, ale neznamená to, že museli dát Klaine hned dohromady a rovnou je zasnoubit, vždyť je to úplně uhozený.

#2357 Dadlaaa
30.9.2013 | 10:54:44
FateBriders

Tak jsem koukl na nový díl, no mohu Vám říct super začátek a totálně úžasný konec, jde vidět,že Glee chce opravdu poukázat na to,že se i gay/apod mohou registrovat a požádat o ruku,že jsme všichni stejní. Písničky naprosto nudné až na yeasterday od Rachel a Help od Baline byly super! Jinak průměrný díl,ale byl to první 5 série takže nebudu hned nadávat.. :) Jinak jsem rád,že se ukážou nové postavy..

30.9.2013 | 15:50:12
Dadlaaa

#2355 Domik: ano s tím souhlasím a rozhodně neomlouvám to jakým způsobem je zde pohlíženo na nevěru. A je pravda, že by to na někoho mohlo mít vliv v tom, že bude myslet, že někoho podvést je v pořádku. Taky souhlasím s tím, že tu žádost a odpuštění nemuseli dávat do prvního dílu, ale stalo se a mně se to líbilo i tak :)

30.9.2013 | 20:01:44
Kathryn88

Druhý díl se mi moc nelíbil protože už mě celkem dost štve Tina.Vypadá to že se celý Glee klub točí jenom kolem ní.A taky už mi připadá ten jejich školní rok nějaký dlouhý.A kolikátý že už to je ples? To nemluvím o roztlezkávačce a nové ,,spojenkyni",Sue která mi dost připomíná Santanu (zdá se mi že se děj z předchozích sérií opakuje). A proč musí každý rok vyhrát titul ,,školní královna" někdo z Glee klubu.Musím říct že mě tento díl dost zklamal.

#2359 Dadlaaa
4.10.2013 | 15:08:04
Dadlaaa

To mě se naopak druhý díl líbil moc. Samozřejmě, že rok je dlouhý, protože se potáhne druhou sérii. Ples je to asi druhý tuším, předtim byl Sadie Hawkins. A je tak něják normální, že je tam vždycky nějáká rozteskávačka, která jim dělá ze života peklo :) No a pak je tu ta výhra Tiny, příde mi, že jde vždycky o to ukázat, že i outsider může vyhrát, a že i když ti hází klacky pod nohy, musíš se tomu postavit :) tak to vidím já :)
#2358 Kathryn88: Jak už jsem řekla, mně se druhý díl moc líbil, líbilo se mi, že byl přesně takový jak se mi Glee líbí. Ples byl super, Tina měla krásný šaty :D a vyhrála královnu :) no a Rachel dostala roli ve Funny :D tolik jsem jí to přála :) A Demi a Peter v tomhle díle super :D jsem zvědavá na Adama :)

6.10.2013 | 12:45:14
lovenaya

Druhý díl je určitě lepší než první, a myslím si že Tina si zaslouží pozornost když dělala křoví už 4 série. NY scény se mi velmi líbili, hlavně Dantana. Konečně jsme mohli vidět nervózní Santanu. Že Rachle dostala tu roli nejsem vůbec překvapená, protože tuhle sezónu ji museli tvůrci něco dát, když už tu nebude Finn. Bojím se dívat na další díl protože asi budu brečet jako malé děcko RIP Corry. (5. sezóna začala dobře, když ani ve dvou prvních dílech jsem si nevšimla Marley,což znamená že i tvůrci si myslí že je nudná – jen můj názor).

#2364 chewbacca
6.10.2013 | 16:35:19


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama