Hannibal Bryan Fuller o druhé řadě

Bryan Fuller o druhé řadě

Bryan Fuller o druhé řadě

Titulky k finálové epizodě jsou hotové a připravené ke stažení. Děkujeme channině za její skvělou práci. Po zhlédnutí bravurní finálové epizody si můžete přečíst střípky o druhé řadě, které prozradil Bryan Fuller, ale pozor nečtěte článek předtím, než se podíváte na poslední epizodu, obsahuje totiž několik podstatných spoilerů.


4 0
22.6.2013

Ve finálové epizodě první řady se Hannibalovi podařilo usvědčit Willa Grahema z vražd, které nespáchal. Will byl následně zavřen do Baltimoru.

Bryan Fuller o druhé řadě mluvil již dávno před tím, než byla oficiálně potvrzena. Již tedy dlouhou dobu víme, že by do seriálu rád přivedl Davida Bowieho. Co dalšího prozradil Bryan Fuller o druhé řadě?


Na otázku, zda Will skutečně zabil Abigail Hobbs, Bryan Fuller řekl:
Celou dobu jsme se snažili předkládat publikum nápovědy o tom, že Will vrahem není, také jsme se však snažili držet Willa v nejistotě. Will má problém s tím, že v jeho paměti je několik prázdných míst, ale poslední s kým jsme Abigail viděli, byl Hannibal.

Je Will přesvědčen o tom, že Hannibal je sériový vrah, není to riskantní?
Ne, není. Hannibal má výhodu v tom, že Will nemá žádné důkazy a také mu teď nikdo nebude věřit, nehledě na jeho mezery v paměti. Něco uvnitř Willovi řeklo – Ach můj bože, je to Hannibal – ale on to ještě bude muset dokázat. Pochopitelně své obvinění řekne i Jacku Crawfordovi. Po tomto obvinění se Jack a Hannibal více spřátelí a Hannibal Jackovi řekne něco jako – Jen se to na mě snaží hodit. Musíte prokázat, že jsme nevinný a já vám zodpovím jakoukoliv otázku, ptejte se na cokoliv.

Jaké následky bude mít pro Willa finále první řady?
To je mě jedna z fascinujících věcí v druhé řadě. Will bude na dně, od kterého se bude muset odrazit. V první řadě byl Will obětí. V té druhé již nebude mít co ztratit. Bude tedy mnohem odvážnější.

Jaká bude role Alany v další řadě?
Myslím si, že Alana v druhé řadě dostane větší roli. Nejenže je to psycholožka, která může Willa analyzovat, ale také chová k Willovi určité city. Alana se měla o Willa starat, dobře věděla, že je nestabilní a její nejhorší obavy se staly skutečností – nejenže je Will nestabilní, ale nejspíš je schopný i násilí a ona se ho bude snažit zachránit.

Střípky z Fullerova notýsku

  • Ucho, které Will vykašlal, bylo opravdu Abigail. Tuhle scénu měl Fuller v plánu již od začátku seriálu.
  • Závěrečnou scénu, kdy Hannibal navštíví Willa v Baltimoru, považuje Fuller jako za nutnou Hannibalovu výhru.
  • Will si v druhé sezóně krátce posedí ve vězení, poté půjde k soudu, kde se bude snažit dokázat svou nevinu. Hannibal bude stále jeho terapeut a bude s ním nadále manipulovat.
  • Jack se ve druhé řadě bude zabývat Willovým obviněním, že vrahem je Hannibal.
  • Hannibal se bude dále snažit dostat do Willovy mysli.
  • Fuller by rád do druhé řady přivedl Raula Esparza – doktora Chiltona.
  • Will sice bude na dně, ale díky tomu získá určitou svobodu.

A jak se finále líbilo vám? Těšíte se na druhou řadu? Nezapomeňte seriál Hannibal ohodnotit.

Diskuze /6

Leeroy

Hannibal nieje seriál, ktorý sa okamžite dostane človeku pod kožu, ale je bezpochyby kvalitný. Finále bolo skvelé a záverečná scéna ma potešila aj hudobným odkazom na film Hannibal, ktorý sa síce seriálu nemôže rovnať, ale soundtrack bol skvelý. Rád sa k Hannibalovi budúci rok vrátim.

#2 MonsterKnode
23.6.2013 | 20:29:02
MonsterKnode

naprosto souhlasím :) #1 Leeroy:

24.6.2013 | 16:03:06
michelangelka

Moc děkuji překladatelce za titulky! Snad se na nás nevykašle při druhé sérii ;D :)

24.6.2013 | 18:35:24
Charity

Výborné finále 1.řady, už se těším na další ! A připojuju se k poděkování za titulky ;-)

25.6.2013 | 0:12:40
PotkanV

podla mna will graham uz nema v druhej serii hannibala co robit teda aspon po tomto konci prvej serie mali by tam dat niekoho noveho kto by to potom dokazal vyriesit will uz je tam podla mna naozaj zbytocny

24.7.2013 | 22:35:43
Kamylko

tak da sa nato pozerat dvomi sposobmi, bud som myslel, ze Will nejako zomrie alebo ho „zatknu“ a ze po Hannibalovi pojde Alana, by mi to pripominalo filmoveho Hannibala, ale serial si razi zatial svoju svojsku cestu, som zvedavy ako to ma tvorca serialu cele premyslene alebo potom druhy sposob, ktory sa teda bude odohravat a to, ze sa Will bude chciet nejako ocistit, uz od polky serii som mal taketo pocity a nemozem povedat, ze by sa mi pacil jeden viac ako druhy, som za obe moznosti, ved uvidime … kazdopadne pre mna je/bol tento serial prijemnym prekvapenim, tento zaner mozem

7.9.2013 | 0:44:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás