Hannibal Bryan Fuller si je třetí řadou téměř jistý

Bryan Fuller si je třetí řadou téměř jistý

Bryan Fuller si je třetí řadou téměř jistý

Bryan Fuller se o Hannibala nebojí a věří, že třetí řadu získá.


1 0
1.5.2014

Opakuje se nám tak situace z minulého roku, kdy v obnovení Hannibala moc lidí nevěřilo, jen Bryan Fuller všude prohlašoval, že druhá řada bude. Nakonec byl Hannibal překvapivě obnoven.

Letos tvůrce seriálového Hannibala prohlašuje to samé. Serveru DigitalSpy řekl, že NBC je rozdělena na dva tábory. Lidi od reklamy Hannibala podporují a prodejci a lidé tvořící program by Hannibala nejraději pohřbili.


Dále Bryan Fuller dodává, že ohledně třetí řady slyšel zatím jen pozitivní zprávy. Je si vědom toho, že sledovanost druhé řady není vysoká, oponuje však tím, že ohlasy kritiků jsou výborné.

O sledovanosti druhé řady nelze říci, že by byla dobrá, pořadu však značně nahrává, že je vysílán v pátek od 22:00, kdy sledovanost bývá nejnižší. Průměrnou sledovanost série také značně navyšuje sledovanost páté epizody, která zatím drží prvenství této série.

Zda Hannibal uspěje či nikoliv, ukáží následující týdny. Jak to vidíte vy? Přáli byste Hannibalovi další řadu?

Diskuze /13

Liss93

Hlavně by měli změnit vysílací čas, proč ho nedávají třeba v pondělí? Je jasné, že v pátek se na něj moc lidí nekouká, když někde paří. Já doufám, že ho obnoví, ráda se na Madse koukám :)

1.5.2014 | 19:09:57
CoCozrOut

to by me zajimalo jak by 3 serie pokracovala kdyz Jack Hannibala odhali na konci 2

#10 Žralok
1.5.2014 | 19:20:44
Red Viper

I když ho odhalí to není na škodu…upřímně si umím představit jak ho na konci druhý řady chytnou a ve třetí řadě bude chtít utéct…nebo bude ve třetí serii velkým tahačem Michael Pitt

1.5.2014 | 20:00:17
1Bobesh1

Dle mého to má Jack od první epizody jasně spočítaný a skončí na talíři. Pravděpodobně udělá stejnou chybu jako udělala Baverly a vydá se za Hannibalem sám a nikomu o svém podezření neřekne. Jak to s ním dopadne jsme viděli…

#5 vojtamkv
admin
1.5.2014 | 20:10:58
vojtamkv

Druhá řada má slušně našlápnuto, tak třetí uvítám s otevřenou náručí. :)

Si nemyslím, že by Jack skončil na talíři. Je to jedna z hlavních postav. Podle předlohy, když už je Hannibal za mřížemi, tak je Crawford na živu. Leda, že by si Fuller, jel podle svého.
#4 1Bobesh1:

1.5.2014 | 20:17:46
myyska

Mads je Famozní, docela bych si 3. řadu přála. :-) Crawford vystupoval i v Mlčení jehňátek, nicméně tam byl i dr. Chilton – nemůžu zapomenout na scénu na konci, kde Hannibal telefnuje agentce Sterling a říká, že bude mít jednoho starého přítele k večeři a pozoruje při tom dr. Chiltona na dovolené. Takže mě docela překvapilo, že v seriálu Chiltona pohřbili ještě dřív než mohl Hannibala začít deptat za mřížemi. :-)

1.5.2014 | 22:26:21
IngloriousBastard

a možno sa v tretej serii už objaví aj Starling(ová) :P

1.5.2014 | 23:04:35
Hiromi.san

S třetí řadou souhlasím, sem s ní. :-)

2.5.2014 | 18:27:16
terryuiu

Škoda, že počítají jen americkou sledovanost, kdyby si zhodnotili, kolikrát je každý díl „nelegálně“ stáhnutý, podivili by se nad fanouškovskou základnou. Každý holt nemá možnost sledovat premiéru na NBC.

3.5.2014 | 9:03:55
Žralok

Co jsem četl tak je v plánu snad 7. sérií. S tim že postupně sjedou i událostí knih Červený drak, Mlčení jehňátek a Hannibal. Poslední série by pak byla dějově po událostech poslední knihy. Rád bych kdyby se tak stalo. Zatím nezbývá než doufat a věřit ve vyšší sledovanost. #2 CoCozrOut:

#13 terryuiu
3.5.2014 | 20:16:19
NaiCi

Já si myslím že zakončit a začít jinou sérii nebude žádný problém.. např: může Hannibal hodit vinu na Jacka což by bylo podobné jak s koncem první série.. Já osobně si myslím že pokud bude další série tak Jack bohužel umře, jinak si to konec téhle série ani představit neumim

3.5.2014 | 21:36:50
LacicikDex

No po desiatej episode by tretia seria mohla vyzerat aj tak, ze hannibal pojde za mreze a will tam bude niekde vonku figurovat ako jeho komplic….či? už velmi vykonstruovane? :-D

4.5.2014 | 21:09:35
terryuiu

#10 Žralok: A to jsi četl kde? Možná to naivně plácli před začátkem první sezóny, protože od chvíle, kdy seriál začali vysílat, se spekuluje o jeho konci, druhou sérii si vydupali sami fanoušci hlasováním na internetu. Sledovanost je na seriál tohoto kalibru hodně nízká – nejde jen o to, že se v USA vysílá v pátek večer, kdy skoro nikdo nesedí doma u TV, ale očividně zamířená skupina – Američani – nemají o tento typ seriálu zájem. Stejně jako se spekulovalo, že nebude ani druhá série kvůli špatné sledovanosti, tak se spekulovalo, že nebude ani třetí série. Tudíž mi přijde úsměvné zde prohlašovat, že bude 7. sérií, když očividně Bryan Fuller má krvavá kolena z toho, aby mu dovolili točit dál.

5.5.2014 | 7:22:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás