Hannibal Hannibal nám naservíruje italské lahůdky

Hannibal nám naservíruje italské lahůdky

Hannibal nám naservíruje italské lahůdky

I na letošním Comic-Conu má seriál Hannibal svůj panel, kde se mluvilo o budoucnosti seriálu a to především o třetí řadě. Na co se tedy můžeme těšit?


3 0
25.7.2014

Dobře víte, že jednotilvé epizody Hannibala vždy nesou název podle nějaké kuchyně. Tentokrát se můžeme těšit, že nám Hannibal bude servírovat italské jídlo.

Hannibal totiž nenechá nic náhodě a přesune se pravděpodobně do Itálie. Pokud se ptáte, jestli třetí řada bude navazovat přímo na řadu druhou tak odpověď je ne. Třetí řada začne o rok později a do děje nás uvede Hannibal s Bedelií. Celá první polovina třetí řady bude méně o FBI a více o stíhání Hannibala.


Nemusíme se však bát, že by nám nebylo vysvětleno, co se během toho roku všechno stalo. Událostmi nás provede čtvrtá epizoda.

Konec třetí řady (od osmé epizody) bude na motivy Červeného draka a případná čtvrtá řada by měla být na motivy Mlčení jehňátek. Proto by tvůrci chtěli přivést do děje i postavu Clarice Starlingové (nejspíš až od čtvrté řady), práva pro tuto postavu však vlastní MGM studio a budou se muset vyjednat. V osmé epizodě bude uvedena postava Francise Dolarhydea, dále by se měly objevit postavy: Cordell a Patsi.

Oficiálně byl potvrzen návrat herce Raula Esparza tedy představitele Fredericka Chiltona, zdá se, že doktora nezastaví ani prostřelená hlava. Vrátit by se měla i herečka, která hrála Abigail Hobbsovou (není potvrzeno jakým způsobem) a ve flashbecích se vrátí i Eddie Izzard, tedy Abel Gideon. Potvrzen je i návrat Jackovy ženy Belly.

Tak co na to říkáte? Vypadá to, že Hannibal nám ještě zamotá hlavy.

Diskuze /6

stewie

jupí, těším se na zpracování Červeného Draka :) a Chilton a Abigail zpátky? samé dobré zprávy. :D

25.7.2014 | 18:41:10
CalimëIsil

v Hannibalovi jen tak někdo neumře :D

26.7.2014 | 13:29:28
Pato8

Keďže štvrtá séria bude zrejme na po vzore Mlčania, tak asi vieme, ako skončí tretia séria, i keď vždy je tu možnosť, že Mlčanie urobia inak.

Chiltonov návrat som očakával, koniec koncov, miechu ani mozog mu Miriam zjavne neprestrelila. Na jeho návrat sa teším.

Mierne som však sklamaný z návratu Abigail, jednak z dôvodu, že to bude už jej druhý návrat a taktiež si myslím, že mala najbližšie k smrti z tých štyroch (Jack na tom bol podobne, to je pravda, ale on tam mal ešte stále ten veľký kus skla a dosť silno na ranu tlačil kravatou).

#5 1Bobesh1
26.7.2014 | 16:56:29
Hiromi.san

Čím dál lepší, ať už se to týče názvů epizod nebo nových postav. Těším se.

29.7.2014 | 17:12:07
1Bobesh1

#3 Pato8: Návrat Abigail bude podle mě maximálně ve flashbecích, kdy nám osvětlí, co s ní dělo od finále první řady až po finále druhé řady.

admin
30.7.2014 | 16:06:17
dexter01

Takže já si myslím, že první půlka bude spíš na motiv knihy Hannibal, ale jsem zvědavý na druhou polovinu série. Nedokázal sem si představit, jak tvůrci naváží na finále druhé řady, ale tohle vypadá slibně :)

2.8.2014 | 16:31:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás