Hannibal Spoilery z páté až sedmé epizody

Spoilery z páté až sedmé epizody

Spoilery z páté až sedmé epizody

Děj druhé řady se pěkně rozjíždí, pokud vám nevadí spoilery, pojďme se podívat, co nás čeká v následujících týdnech, Pozor, následující článek obsahuje řadu spoilerů!


0 0
22.3.2014

Následující odstavce prozrazují události páté a sedmé epizody a to dosti podrobně. Berte to jako poslední šanci odejít a nezkazit si překvapení.

Již od páté epizody začne být situace pěkně napjatá. Will totiž přijde o svou spojenkyni Beverly a tak nabídne Jackovi svou pomoc s vyšetřováním, s čímž bude Jack souhlasit.


Do děje se také vrátí doktor Gideon, který by měl Willovi pomoci uvědomit si, že vrahem je Hannibal. Doktor Gideon však Willovi poradí, aby se s Hannibalem vypořádal jednou provždy a Will se pokusí Hannibala zabít prostřednictvím vra­ha.

Jackovo podezření ohledně Hannibala stále poroste, a když mu Will řekne, že rozparovač orgány svých obětí plní svou spíž, rozhodne se Jack udělat šťáru u Hannibala doma, ta však vyjde vniveč.

V kariéře Jacka Crawforda dojde ke zlomu a to když bude objevena Miriam Lassová. Vzpomínáte na Miriam? Pokud ne, můžete si pročíst popisek šesté epizody první řady.

Na základě nalezení dalších důkazů je obvinění vůči Willovi okamžitě staženo a ten je propuštěn, následně se vrací k jednotce BAU. Vše záleží jen na Miriam, zda se jí podaří rozpomenout.

Během těchto epizod se ocitá v ohrožení Alana, která slepě důvěřuje Hannibalovi a tvrdí, že je nevinný. Do hledáčku Hannibala se dostává i doktor Chilton, který o Hannibalovi ví až příliš mnoho.

To je vše podstatné z páté až sedmé epizody, co na to říkáte?

Diskuze /6

1Bobesh1

Paráda, paráda, paráda – jen škoda, že jsem si to všechno vyspoileroval :D

admin
22.3.2014 | 18:16:39
Evala

5. – 7.? a co budou řešit v 8. – 13.? :) JInak je Hannibal rozhodně tím nejlepším seriálem, co jsem kdy sledovala (záměrně nepíšu nejoblíbenějším, poněvadž jistě nepatří k seriálům, které si s oblibou pouštím před spaním) Jenom,

je jisté, že s Beverly je konec? Protože když doktor nechal žít Miriam, nemohl to samé udělat i v jejím případě

#3 1Bobesh1
22.3.2014 | 18:26:19
1Bobesh1

#2 Evala: No to těžko říct, co budou řešit v 8. – 13. epizodě, ale ještě musí Jack na Hannibala nějak přijít :) Jinak není jisté, jak to s Beverly bude…

admin
22.3.2014 | 18:33:01
Liss93

To je ale celkem risk, že nechal žít Miriam. Může ho usvědčit, takže by si musel být jistý, že si nebude pamatovat, že k němu šla. Stejně si Hannibal zahrává, dostal Willa do vězení, teď ho z něj chce dostat za rizika, že ho chytí … Ale ještě než ho chytí, tak by mohl zabít slečnu Loundsovou :D

23.3.2014 | 1:14:23
DiceCze

Včera jsem si říkal, že to číst nebudu ale dnes už jsem to nevydržel! Ach jo! :D

23.3.2014 | 11:05:59
Cheera

Toto bude úžasná séria ako tá predošlá :D :D

26.3.2014 | 21:06:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Primavera

Primavera

Sérioví vrazi

Hlídejte si nás