Hobbit Hudební vlog ke Šmakově dračí poušti

Hudební vlog ke Šmakově dračí poušti

Hudební vlog ke Šmakově dračí poušti

Premiéra druhého filmového Hobita s podtitulem Šmakova dračí poušť je sice za námi, i tak si pro nás ale režisér Peter Jackson nechal ještě jeden (před)vánoční dárek v podobě posledního vlogu za rok 2013, který se tentokrát věnuje nahrávání instrumentální hudby k filmu.


3 0
22.12.2013

Letos jsme se sice nedočkali tolika produkčních vlogů jako loni, i tak jsme se ale pořád měli na co koukat. Po třech produkčních videích ke Šmakově dračí poušti vám tak dnes opět i s českými titulky představujeme první video postprodukční, jenž se zaměřuje na skládání a nahrávání hudby ke druhému Hobitovi.

Toto video je ze série produkčních vlogů ke Šmakově dračí poušti sice bohužel poslední, Peter Jackson však slíbil, že se k tomuto formátu vrátí i příští rok v rámci poslední čísti hobití trilogie s názvem Hobit: Tam a zase zpátky.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Bernie

Mockrát děkuju za překlad! ;-)

22.12.2013 | 19:36:40
bushka

Taky se přidávám a děkuji za překlad :)

23.12.2013 | 14:47:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Reklama

Postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit