Hobbit
96/100 - 64×

Hobbit

Všechno má svůj začátek. Než Středozemě zažila souboj, kdo bude Pán prstenů, vydal se hobit Bilbo na neočekávanou cestu za dobrodružstvím.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | 0 | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Karl Urban (Eomér), Miranda Otto (Eowyn), David Wenham (Faramir), Elijah Wood (Frodo Pytlík), Cate Blanchett (Galadriel), Ian McKellen (Gandalf), John Rhys-Davies (Gimli), Andy Serkis (Glum), Orlando Bloom (Legolas), Mikael Persbrandt (Medděd), Billy Boyd (Peregrin 'Pipin' Bral), Sylvester McCoy (Radagast), Sean Astin (Samvěd 'Sam' Křepelka), Christopher Lee (Saruman), Sala Baker (Sauron)

Nový trailer na Neočekávanou cestu je zde!

Nový trailer na Neočekávanou cestu je zde!

Teprve před pár okamžiky byl na internetu uveden zbrusu nový trailer na očekávaný film Hobit: Neočekávaná cesta, na jehož dnešní zveřejnění jsme vás upozorňovali již včera. Trailer už nyní naleznete uvnitř článku, a to nyní i s českými titulky!

0 0
19.9.2012

Na nový trailer k prvnímu Hobitovi jsme jistě všichni se zatajeným dechem čekali hodně dlouho. Přesto, nebo snad právě proto, si ale dovolím říct, že tento druhý trailer je docela velkým zklamáním. Obsahuje sice spoustu nových záběrů, je akční a výpravný, zároveň ale vypadá jako kterýkoliv jiný trailer na kterýkoliv jiný nový hllywoodský blockbuster. A hlavně s hudbou, která burácela už minimálně v traileru na dva roky starý Počátek Christophera Nolana.

Kam se poděla ta nápaditost traileru prvního? Kam se poděly skvostné trpasličí básně a dechberoucí originální hudba Howarda Shorea? Proč to celé vypadá, jako že se tento nový trailer snaží celého Hobita prodat průměrnému mainstreamovému divákovi, který jakoby nikdy neviděl Pána prstenů? A upřímně, pokud se na tuto původní Jacksonovu trilogii někdo ještě dodnes nepodíval, proč takovému člověku vnucovat trailer na Hobita?

Nehledě na to, vy si celý trailer, nyní i v doprovodu našich českých titulků, samozřejmě pěkně užijte a sami naznejte, splnil-li vaše očekávání. A snad se tu příště setkáme zase u nějaké ukázky nové, a tentokrát snad i podstatně lepší…

Thumbnail Play icon

Zdroj: 0

Diskuze /5

barahir

No rozhodně to nemá takovou atmosféru jako první trailer a některý záběry jsou až moc kýčovitý, ale těším se pořád stejně.

čestný člen redakce
19.9.2012 | 17:29:26
barahir

Jinak na oficiálním webu vyšly 4 alternativní konce traileru, bohužel je to tak přetížený, že se mi nedaří přehrát ani jeden. :( http://www.thehobbit.com/index.html#…

čestný člen redakce
19.9.2012 | 17:42:40
Hurley

Ty konce jsou pěkný. Snad je někdo brzo hodí na YouTube, abych je sem mohl dát. :)

čestný člen redakce
19.9.2012 | 17:48:48
barahir

Já je tam dám, jestli se mi to podaří přehrát a jestli mi je nesmažou. :)

čestný člen redakce
19.9.2012 | 17:51:42
Hurley

No dokoukal sem je všechny a musím to přehodnotit, jestli nejsou zbytečně moc parodický… Abych se toho filmu nezačal bát…

čestný člen redakce
19.9.2012 | 17:53:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama