Hobbit Prodloužený Hobit ode dneška na iTunes, za dva týdny u nás

Prodloužený Hobit ode dneška na iTunes, za dva týdny u nás

Prodloužený Hobit ode dneška na iTunes, za dva týdny u nás

Od dnešního dne je na jabkové aplikaci iTunes k zakoupení (pochopitelně však bez jakékoliv české podpory) prodloužená verze filmu Hobit: Neočekávaná cesta. Máte-li však zálusk na jednu z pěkných DVD či Blu-Ray edic, které mají vyjít u nás, nemusíte čekat o moc déle. V České republice vejde první prodloužený Hobit do prodeje 6. listopadu.


1 0
24.10.2013

Více o speciální verzi Neočekávané cesty, která bude prodloužená o celých 13 minut, si můžete přečíst v našem souhrnném článku, kde si můžete i prohlédnout, v jakých různých edicích bude film u nás vycházet (sic to zatím vypadá, že dárková edice se soškou Gluma a Bilba se českému trhu nejspíš vyhne).

Jak se bude navíc datum zveřejnění prodloužené Neočekávané cesty blížit, nezapomeňte důkladně sledovat náš web, neboť vedle několika dalších novinek a zajímavostí o této prodloužené verzi se u nás budete moct těšit i na další luxusní soutěž o tyto nové DVD a Blu-ray!


A aby vám to čekání rychleji utíkalo, zde se můžete podívat na první scénu z Neočekávané cesty, kterou jste v kině opravdu ještě neviděli.

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

PecaCZE

Jen 13 minut, tak to je škoda. Kolik minut mají rozšířené díly Pána Prstenů ?

#2 dada108
24.10.2013 | 22:47:10
dada108

Každý díl je cca o hodinu, kolik minut je to přesně nevím, ale na zkrácenou verzi už se nedívám. 13 minut je docela málo, ale když se to vezme dal do filmu skoro vše, ještě uvidím jestli si to koupím..#1 PecaCZE:

25.10.2013 | 10:09:00
PecaCZE

Jo jo prodloužená verze Pána Prstenů je hodně dlouhá a jsou v ní skvělé scény například ( a to snad nebudu spoilerovat už je to starší ) smrt Sarumana, která v původní verzi není a tak tam zanechává škvírku na pokračování ;-).

25.10.2013 | 14:04:52
BranoZX

Tým, že asi nebude v ČR/SR „dárková edice se soškou Gluma a Bilba“ ma pekne naštvali. Akurát tú som chcel kúpiť. To že je v zahraničí mi nepomôže, potrebujem titulky a nechcem kupovať jednu verziu u nás s titulkami (dabingom) a druhú v zahraničí so soškou.

28.10.2013 | 12:55:40
Albertos

Tak ono není co prodlužovat, když v podstatě z prodloužených verzí dvou dílů máš celý třetí díl. Kdyby byly dva, jak měly původně, tak by měla taky minimálně o 30 minut víc…

28.10.2013 | 14:18:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Reklama

Postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit