Hobbit S Age of the Hobbits Asylum konečně šlápl vedle

S Age of the Hobbits Asylum konečně šlápl vedle

S Age of the Hobbits Asylum konečně šlápl vedle

Filmová společnost The Asylum je v jistých kruzích velmi (nechvalně) známá. Ve své produkci si totiž zakládá na tom, vyhlédnout si nějaký nový hollywoodský blockbuster a v době, kdy má nastoupit do kin, vydat na trh DVD a Blu-ray jeho mnohem levnější a nesrovnatelně horší kopii v naději, že si kupující tohoto rozdílu ani nevšimnou. V případě nadcházejícího prvního Hobita jim to ale zjevně neprojde.

0 0
11.12.2012

O alespoň jednom filmu od Asylumu už jste určitě slyšeli. Počiny jako Transmorphers, Terminators, Alien vs. Hunter, Sherlock Holmes či pravděpodobně nejslavnější Mega Shark vs. Giant Octopus se přece jenom těžko zapomínají. O co se The Asylum s těmito filmy snaží je na první pohled jasné a není tedy žádným překvapením, že se o podobnou strategii pokusilo i v rámci prvního Hobita. Tady ale konečně šlápli vedle.

Federální soud ve Spojených státech pozastavil uvedení jejich filmu Age of the Hobbits, který měl na DVD trh vstoupit tento čtvrtek, tedy v den premiéry Neočekávané cesty v mnoha zemích světa. Mimo zjevné podobnosti mohl soud konečně přistoupit i k tomu, že slovo „hobbit“ vymyslel sám J.R.R. Tolkien a spadá tak pod licenční práva Warner Bros. a Metro-Goldwyn-Mayer.

Vůbec nejsmutnější na celé této zprávě však není to, že tento film vůbec vznikl, nebo to, jak si The Asylum podobnými filmy už řadu let vydělává. Tou opravdu nejsmutnější skutečností v celé této zprávě je ten fakt, že hlavní roli filmu Age of the Hobbits ztvárnil Christopher Judge, který si od své zlaté éry v seriálu ,Hvězdná brána střihl už tak akorát jednu dvacetivteřinovou roličku v letošní nolanovce Temný rytíř povstal.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Oveckoun

Kree :(

11.12.2012 | 14:09:28
Hawlas

Oveckoun: Indeed :(

11.12.2012 | 23:34:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit