Hobbit Třetí Hobit až v prosinci 2014

Třetí Hobit až v prosinci 2014

Třetí Hobit až v prosinci 2014

Tradice prosincových výletů do Středozemě je nám dobře známá už z původní fantasy trilogie Petera Jacksona Pán prstenů. Jeho nová trilogie Hobit, respektive její závěrečná část, však měla tuto tradici narušit a vstoupit do světových kin v červenci. Nyní to ale zase vypadá, že ona prosincová tradice narušena přece jenom nebude.

1 0
1.3.2013

Téměř přesně před půl rokem jsme vás na našem webu informovali o tom, že zatímco první dvě části filmové trilogie Hobit s podtituly An Unexpected Journey a The Desolation of Smaug budou uvedeny v posledních měsících let 2012 a 2013, závěrečného dílu s názvem There and Back Again (Tam a zase zpátky) se dočkáme „už“ v červenci roku 2014, tedy pouhých zhruba 7 měsíců po premiéře druhého dílu.

Nejnovější novinky ze světa filmového Hobita ale zase mluví o tom, že nakonec i třetí část trilogie půjde do kin v prosinci, z čehož vyplývá, že jeho původní červencová premiéra se posouvá o pět měsíců.


Není jisté, proč k posunu došlo, v prosinci ale bude mít třetí Hobit ve světových kinech každopádně i podstatně menší konkurenci. V původně plánovaném létě 2014 by totiž musel čelit například novému filmu ze série X-Men s podtitulem Days of Future Past.

To ale zároveň neznamená, že by se Hobit měl nějak obecně bát o své tržby. Právě naopak: Neočekávaná cesta má aktuálně na svém kontě přes 980 milionů dolarů, což znamená, že překročení hranice jedné miliardy v tržbách je otázkou už jen pár dnů. A až onen konkrétní den nadejde, budeme vás samozřejmě včas informovat.

Diskuze /1

Simie

18. 12. 2014 :)

čestný člen redakce
26.5.2013 | 20:38:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

The Battle of Five Armies

Hobit: Bitva pěti armád

Česká premiéra: 11. 12. 2014
Režie a scénář: Peter Jackson
Scénář: F. Walsh, P. Boyens
Hudba: Howard Shore
Hrají: Martin Freeman, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace, Manu Bennett, Ian Holm, James Nesbitt, Graham McTavish, Stephen Fry, Sylvester McCoy, Evangeline Lilly, Benedict Cumberbatch
Stopáž: 144 minut

Postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny herců

Pán prstenů a Hobit online

Kde si můžete pustit tyto filmy online?

Série Pán prstenů
Série Hobit