House of the Dragon (Rod draka)
89/100 - 91×

House of the Dragon(Rod draka)

Po celosvětovém úspěchu seriálu Game of Thrones přichází stanice HBO s jeho prequelem, který se zaměří především na rod Targaryenů a jeho působení v Západozemí.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Emma D'Arcy (starší Rhaenyra Targaryen), Olivia Cooke (starší Alicent Hightower), Fabien Frankel (Criston Cole), Matt Smith (Daemon Targaryen), Rhys Ifans (Otto Hightower), Paddy Considine (Viserys I. Targaryen), Eve Best (Rhaenys Targaryen), Steve Toussaint (Corlys Velaryon), Sonoya Mizuno (Mysaria)

Započaly přípravy na natáčení druhé série

Započaly přípravy na natáčení druhé série

Po několika měsících se štáb konečně vrátil do studií, aby je mohl připravit na natáčení epizod druhé série House of the Dragon. První klapka se blíží.

27 2
26.1.2023

Natáčení druhé série by mělo začít někdy v průběhu března, a tak se už nyní sešli členové štábu ve studiích, aby je připravili na první klapku. Všechny interiérní scény se budou natáčet v britských studiích Leavesden, ve kterých se natáčela i první série. O venkovních scénách prozatím nemáme žádné zprávy, ale lze předpokládat, že se natáčení opět přesune do Velké Británie a Španělska.

Pokud se mezi vámi stále nachází tací, kteří věří tomu, že se nových dílů dočkáme ještě letos, opět vás zklameme. Právě díky potvrzení těchto termínů je jasné, že se druhé série dočkáme nejdříve na začátku roku 2024.

(Vše pomalu směřuje k natáčení druhé série. Foto: HBO)

Nejenom, že natáčení bude probíhat minimálně půl roku, ale zároveň se protáhne celá postprodukce. Pamatujete si onu scénu z finále desáté řady, ve které se střetli draci Aemonda a Luceryse? Právě takových scén nás v pokračování čeká hned několik, a tak není divu, že se postprodukce protáhne.

Jste rádi, že vše konečně směřuje k první klapce druhé série?

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /2

Gaffík

Nechápu, co zkouší, jako mě nevadilo, že některé díly byly povídavé, a nic se v nich nedělo (mimo naprosto nezáživný vývoj postav). Co mě ale fakt sere, je fakt, že tam měli asi 20 momentů, kdy se štáb na násilí mohl fakt vyřádit a oni je do jednoho nevyužili…

26.1.2023 | 21:43:27
Gaffík

Co tím chci říct je, že House of the Dragon 2. série bude podle mě sračka. I když se mohu mýlit…

26.1.2023 | 21:43:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E10: The Black Queen

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu House of the Dragon si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Nepřehlédněte

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Přehled důležitých rodů, které sehrají roli v občanské válce mezi Targaryeny

Ani seriál House of the Dragon se neobejde bez početného množství rodů. Které rody, jež známe už ze seriálu Game of Thrones, zasáhnou do války? A které nové rody nám naopak budou představeny?

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama